Savcılığa verilmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Derdiniz ne cidden anlamadım. Durduk yere adama laf koyuyorsun?
Onun derdini hiç anlamadım ben. Sanırım bilmiyorsunuz da kadın avukat, meslek olarak yapıyor bu işleri. Dava açıp uğraşsa mesleğini icra etmiş olacak, dava sonucunda para kazanacak. Kaldı ki uğraşılacak bir şey de yok burada. Dilekçe yazacak, bekleyecek. Gelmiş tanımadığı etmediği hayatında herhangi bir mesajını bile görmediği kadına sallamış burada.

s-061171427ce616a04b6f586f33ebf1b4c10c5a0d.jpg

Bir avukat bu işlerden sonuç alamayacağını bilir ve asla dava açmaz. Takma böyle şeyleri.

Öyle söyleyince yanlış anlaşılıyor hocam, aman dikkat, raporlamasınlar sizi?
Bir avukat bu işlerden sonuç alamayacağını bilir ve asla dava açmaz. Takma böyle şeyleri.
Bu kadının avukat olma olasılığı sonucu korkuttu beni biraz.

Acizlik değil, istediğiniz yönden bakıyorsunuz. Mesela buradan yola çıkarak kadın daha az yoğunlukta bir makyaj kullanabilir. Bu da iyi yanı. Aklımdakileri söylersem hakarete girer şimdi, söylememem gerek, siz anladınız.
İnsanlar makyaj yoğunluğundan size ne peki?

Eleştirebilir bunlara hazırlıklı olmalı eğer değilse o işe girmeyecekti.
Bu eleştiri değil işte, size ne insanların tarzından? İnsanlar makyaj yoğunluğu ile gireceği iş doğru orantılı falan mı? Ne bağnaz bir kafa yapısı bu ya.

@EKAloji uzatmayınız. Gereği yok. Herkesin kendi düşüncesi fikrine karışabilecek birisi olduğunu zannetmiyorum. Sonuçta hakaret vs. etmedi.
Eleştiriyi kaldıramayacak ise konu da açmayacak.

Hiçbir şey yapamaz hala konu boşa uzuyor kapansın lütfen.
Iıı, şey; size ne? Ctrl+w yapın olay bitsin sizin için.

Ve aynen eleştirileceğini biliyor YouTube Türkiye orası. Ve o durumda saçma şeyler yapıyor.
Bu eleştiri değil işte, bunu anlayabilseniz.

Anneniz açık bir kadın ise birin gelip "bu çok açık, az kapan dinsiz" dediğini ya da kapalı bir kadın ise "bu çok kapalı, yobaz mısın?" dediğini düşünüp empati yapabilirsiniz, üçü de kişinin tamamen kendi görünüşü için yaptığı şeyler.

İnsanlar makyaj yoğunluğundan size ne peki?

Bu eleştiri değil işte, size ne insanların tarzından? İnsanlar makyaj yoğunluğu ile gireceği iş doğru orantılı falan mı? Ne bağnaz bir kafa yapısı bu ya.

Eleştiriyi kaldıramayacak ise konu da açmayacak.

Iıı, şey; size ne? Ctrl+w yapın olay bitsin sizin için.

Bu eleştiri değil işte, bunu anlayabilseniz.

Anneniz açık bir kadın ise birin gelip "bu çok açık, az kapan dinsiz" dediğini ya da kapalı bir kadın ise "bu çok kapalı, yobaz mısın?" dediğini düşünüp empati yapabilirsiniz, üçü de kişinin tamamen kendi görünüşü için yaptığı şeyler.
O eleştiriden değil. YouTube'daki dava açacağını yazan arkadaş.

Son kez diyoruz. YouTube Türkiye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı