Sayısalı sevmeyen ve yapamayan birisi fen lisesine gitmeli mi?

Yok demiyorum, diğer derslere göre sevmiyorum ve yapamıyorum. Tabii ki umutlu değilim diye çalışmayı bırakmayacağım.
Sevmemek yapamamaktan daha büyük bir sıkıntı. 6 saat matematik var ve genelde astronomi dersi de alınıyor, etti sana 7. Sevmeden yapabileceğini sanmam.

Fen lisesinde okuyan birisi olarak cevap hayır. Matematiğim iyi geçti ama matematik sorularını ve quizleri görmen lazım. Fizik, kimya, biyoloji gene yaparsın da matematiğin kötüyse olmaz. Dalga konusu bile olabilirsin.
Kötü değil fakat yeni nesil sorularda çok zorlanıyorum. Yoksa yazılı falan dersi dinleyerek yaparım. Matematikten 96, Seçmeliden 100 aldım. Düşüneceğim tercih yapana kadar.

Kötü değil fakat yeni nesil sorularda çok zorlanıyorum. Yoksa yazılı falan dersi dinleyerek yaparım. Matematikten 96, Seçmeliden 100 aldım. Düşüneceğim tercih yapana kadar.
Sınavda yeni nesilden daha zor sordular benim lisede. Ortaokuldaki notlarla alakası yok onu da söyleyeyim.

Sınavda yeni nesilden daha zor sordular benim lisede. Ortaokuldaki notlarla alakası yok onu da söyleyeyim.
Ben de bundan fen lisesine gitmeyi düşünmüyordum. Sene sonuna kadar bir karar alacağım yazarım yüksek ihtimal bu konuya. Puanımı ve girdiğim liseyi de yazarım. Şimdilik anadolu lisesine gitmekten yanayım.

Ben de bundan fen lisesine gitmeyi düşünmüyordum. Sene sonuna kadar bir karar alacağım yazarım yüksek ihtimal bu konuya. Puanımı ve girdiğim liseyi de yazarım. Şimdilik anadolu lisesine gitmekten yanayım.
Umarım iyi not alırsın. Başarılar ve iyi düşün.

Onun sadece adı Fen Lisesi'dir içeriği değil.Bizim burada bahsettiğimiz gerçekte nitelikli fen liseleri sizin dediğiniz 350 ile alan fen lisesi zaten çok azdır
Onu biliyorum zaten hocam. Bu arada arkadaş yaklaşık beklediği yüzdeliği dese iyi olur. Beklenti çok fazla olursa düşük olursa çok üzülürsün.

Geri
Yukarı