Çözüldü SCP Service Windows Hizmeti Başlatma Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
İşlemci: Ryzen 3 3100.
Ekran kartı: GTX 1660 Super.
RAM: 2x8 G.Skill RipjawsV 3000MHz.
Anakart: B450M S2H.
SSD: Kingston A400 SSDNow 480 GB.
Kasa: Aerocool Aero One Frost.
PSU: High Power 600W +80 Bronze.

PS3 kolumu kablolu bir şekilde bilgisayarda SCP programı sayesinde kullanıyordum, programı silip PS3 kolunu bluetooth ile çalıştırmak için tekrar kuracaktım. Programı silmeye çalıştığım zaman dosya kullanılıyor diye bir uyarı verdi, ben de görev yöneticisine girip SCP Service'yi kapattım. Programı tekrar kurmaya çalıştığım zaman kurulmuyor ve Windows Hizmeti Başlatılamadı Hatası veriyor.

Ekran Görüntüsü (46).png

İşlemci: Ryzen 3 3100.
Ekran kartı: GTX 1660 Super.
RAM: 2x8 G.Skill RipjawsV 3000MHz.
Anakart: B450M S2H.
SSD: Kingston A400 SSDNow 480 GB.
Kasa: Aerocool Aero One Frost.
PSU: High Power 600W +80 Bronze.

PS3 kolumu kablolu bir şekilde bilgisayarda SCP programı sayesinde kullanıyordum, programı silip PS3 kolunu bluetooth ile çalıştırmak için tekrar kuracaktım. Programı silmeye çalıştığım zaman dosya kullanılıyor diye bir uyarı verdi, ben de görev yöneticisine girip SCP Service'yi kapattım. Programı tekrar kurmaya çalıştığım zaman kurulmuyor ve Windows Hizmeti Başlatılamadı Hatası veriyor.

Eki Görüntüle 796760
SCP Toolkit böyle hatalar ile meşhurdur.

Aşağıdaki şekilde tamamen kaldırın SCP'yi.

Salaklığımdan dolayı işlemi yanlış yaptım, tekrar denedim ve bu sefer doğru yaptım. SCP Service görev yöneticisinde gözüküyor ancak sadece kablolu çalışıyor, Bluetooth ile kullanmak isteyince hata veriyor :(

Salaklığımdan dolayı işlemi yanlış yaptım, tekrar denedim ve bu sefer doğru yaptım. SCP Service görev yöneticisinde gözüküyor ancak sadece kablolu çalışıyor, Bluetooth ile kullanmak isteyince hata veriyor :(
Sorun devam mı ediyor? Birazdan bakayım oyun bitince.

Yeni konular

Geri
Yukarı