Seagate Barracuda HDD çalışmıyor

Koli vermiyorlar diye biliyorum ücretsiz.
Şans işi bu. Moralinizi bozmak istemem ama kargoda çıkan sorunlar çok uğraştırıyor.
600 lirayı kurtmak için koliye 10 15 lira veririm yapıcak birşey yok artık.Vallahi akşam akşam morel bozdular.
Almıyoruz kabul etmiyoruz gibi laf yaparlar mı? Yüz yüze olsa iade ettiririm. Ama yok falan derler mi yani. İlk defa HDD iade edeceğim.

600 lirayı kurtmak için koliye 10 15 lira veririm yapıcak birşey yok artık.Vallahi akşam akşam morel bozdular.
Almıyoruz kabul etmiyoruz gibi laf yaparlar mı? Yüz yüze olsa iade ettiririm. Ama yok falan derler mi yani. İlk defa HDD iade edeceğim.
Eğer almazsalar tek yol THH'ye başvurmak. Onla da uğraşırsınız.

Satıcının Hepsiburada olması biraz güven veriyor ama yine de reddedebilirler. Şöyle bir avantajın var. Getiren kargo firması HepsiJet. Sahibi Hepsiburada. Süreç hızlanır.

Eğer almazsalar tek yol THH'ye başvurmak. Onla da uğraşırsınız.
O kadar kişide dedi alma etme bozuk gelir genelde öyle oluyor.O kadar kişi var beni bulmaz dedik beni buldu. O kadar'da Toshiba önerdiler.Neyse artık.
Bu sorunları da genelde Seagate disklerde görüyorum. Tesadüf mü? Hem belki sorunsuz geldi nasıl bu kadar emin oluyorsunuz?
Kutuyu açtım direk taktım kabloları bağladım sonuç bu.Üstünde tepincek halim yok ya :)

Geri
Yukarı