Seat Leon vs Fiat Egea

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Münakaşa edelim diye soruyorum. Bakarsan ilk videoyu 1.9 TDI adlı kullanıcı attı ben de ona karşılık olarak video attım.
Niyetin münakaşa etmekten ziyade Fiat karşısında diğer markaları eziklemeye çalışmak gibi geldi bana. O yüzden böyle bir yorum yaptım. Yoksa isteyen istediği kadar video atar. Yaptığından değil, niyetinden bahsetmek istemiştim. Açık açık söylemem lazımmış.

Niyetin münakaşa etmekten ziyade Fiat karşısında diğer markaları eziklemeye çalışmak gibi geldi bana. O yüzden böyle bir yorum yaptım. Yoksa isteyen istediği kadar video atar. Yaptığından değil, niyetinden bahsetmek istemiştim. Açık açık söylemem lazımmış.
Asıl onlar Fiat markasını eziklemeye çalışıyorlar. Ben sadece gerçekleri söylüyorum. İsteyen leon alsın sorun değil ama gereksiz olarak Fiat markasının kötülenmesine karşıyım.

Asıl onlar Fiat markasını eziklemeye çalışıyor. Ben sadece gerçekleri söylüyorum. İsteyen leon alsın sorun değil ama gereksiz Fiat markasının kötülenmesine karşıyım.
Bence pek gereksiz değil :D Fiyatı diğer markalara oranla ucuz olduğu için bu kadar fazla tercih ediliyor bence.

Gereksiz olarak Fiat markasının kötülenmesine karşıyım.
Gereksiz olarak Fiat markasının kötülenmesine nasıl karşıysam abartılı şekilde göğe çıkarmaya, para verip satın alınan bir malın kulu/fanatiği olmaya da karşıyım.

Şu ana kadar Audi, VW, Toyota, Opel marka şahsi arabalarım oldu. Hiçbir markanın fanatiği olmadım çok şükür, bundan sonra da başka bir markanın ürününü kullanıp farklı bir marka ekolü daha görmüş olacağım. Ne kadar fazla çeşit marka/ürün tecrübesi edinirsen her şeye o kadar objektif yaklaşıyorsun.

Bence pek gereksiz değil :D Fiyatı diğer markalara oranla ucuz olduğu için bu kadar fazla tercih ediliyor bence.
O yazımı düzelttim. Anlatım bozukluğu yapmışım. Gereksiz olarak Fiat markasının kötülenmesine karşıyım yazacağıma klavye mağduru olarak gereksiz Fiat markasının kötülenmesine karşıyım yazmışım. Ayrıca Fiat ürünleri hem ucuz hem kalitelidir.

O yazımı düzelttim. Anlatım bozukluğu yapmışım. Gereksiz olarak Fiat markasının kötülenmesine karşıyım yazacağıma klavye mağduru olarak gereksiz Fiat markasının kötülenmesine karşıyım yazmışım.
Ne değişti anlamadım. Demek istediğiniz şeyi ben zaten Fiat markasının gereksiz bir şekilde kötülenmesi olarak anlamıştım. Sizin yaptığınız şey ise diğer markaları kötüleyerek Fiat'ı gereksiz yüceltmek. Bu daha mı mantıklı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı