Seat Leon vs Fiat Egea

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
The Last Egea Defender.

Onların düşüncesi öyle ama ben öyle düşünmüyorum.
O zaman sen nasıl düşünceni özgürce savunabiliyorsan bırak insanlarda özgürce kendi düşüncesini yazsın. Yani biz Egea'yı beğenmek, mantıklı bulmak ya da tek alınacak araba gibi görmek zorunda değiliz. İsteyen Kia Picanto'ya 170 bin verir, isteyen Seat Leon'a 350bin verir. Sende bu insanları burada yargılayamazsın. Sen bunu yaparak insanlara bişeyler anlatmaya çalıştığını, Egea'nın ne kadar mantıklı olduğunu anlatmaya çalıştığını sanırken, resmen insanları Egea'dan soğutuyorsun. Vallahi ben bile soğudum arabadan. Bugün sıfır araba alacak olsam şu yazdıkların aklıma gelse inan düşündükçe gidip incelemek Egea'ya bir şans bile vermek istemem. Bu kadar da samimi yazıyorum sana.

O zaman sen nasıl düşünceni özgürce savunabiliyorsan bırak insanlarda özgürce kendi düşüncesini yazsın. Yani biz Egea'yı beğenmek, mantıklı bulmak ya da tek alınacak araba gibi görmek zorunda değiliz. İsteyen Kia Picanto'ya 170 bin verir, isteyen Seat Leon'a 350bin verir. Sende bu insanları burada yargılayamazsın. Sen bunu yaparak insanlara bişeyler anlatmaya çalıştığını, Egea'nın ne kadar mantıklı olduğunu anlatmaya çalıştığını sanırken, resmen insanları Egea'dan soğutuyorsun. Vallahi ben bile soğudum arabadan. Bugün sıfır araba alacak olsam şu yazdıkların aklıma gelse inan düşündükçe gidip incelemek Egea'ya bir şans bile vermek istemem. Bu kadar da samimi yazıyorum sana.
Konuş kral konuş.

Egea hakkında artık konuşmak istemiyorum diyorum ama konuşturacaksınız. Ben onların düşüncesini savunmasına hiçbir şey söylemedim. Zorunda değilsin zaten eski mesajlarıma bak isteyen leon alır isteyen egea dedim. Ben onları yargılamadım. Ben sadece Kia picanto bile 170.000₺ dedim. İster Bmw al ister Seat umrumda değil. Egea almazsan bir şey kazanmazsın ama çok şey kaybedersin.
Geçmiş örneklerle dolu. Gerçekler sadece sana göre gerçek maalesef ve bunu sana anlatmak imkansız görünüyor. Senden başka 100 kişi yazmışsa şu konuya, Egea diyen 10 kişi bulamıyorsun gördüğün gibi. Bu kadar insan senin kadar düşünemiyor olamaz değil mi?
Herkesin Leon modelini daha iyi bulması Leon modelinin iyi olduğu anlamına gelir mi? Egea modeli sizi sinirlendirmiş arabayı gömmekten bıkmamışsınız sizler egea modelini beğenmiyorsanız egea çok önemli bir başarıya imza atmış demektir. İyi olan her şey taşlanır.

Egea hakkında artık konuşmak istemiyorum diyorum ama konuşturacaksınız. Ben onların düşüncesini savunmasına hiçbir şey söylemedim. Zorunda değilsin zaten eski mesajlarıma bak isteyen leon alır isteyen egea dedim. Ben onları yargılamadım. Ben sadece Kia picanto bile 170.000₺ dedim. İster Bmw al ister Seat umrumda değil. Egea almazsan bir şey kazanmazsın ama çok şey kaybedersin.

Herkesin Leon modelini daha iyi bulması Leon modelinin iyi olduğu anlamına gelir mi?
FIAT CEO'suna sor yine de Leon der.

Egea almazsan bir şey kazanmazsın ama çok şey kaybedersin.
Buna gülerken demin koltuktan düşüyordum. 🤣🤣🤣🤣🤣

Egea dediğin araba çoğu kişinin dediği kadar güvensiz ya da teneke değil ama günümüzün güvenlik kriterlerinde ek donanıma rağmen aynı sınıftaki rakiplerine göre geride kalan bir araba. Motor/şanzıman ayarları çok rafine değil, yol tutuşu çok iyi değil, yalıtım hiç iyi değil, konfor çok iyi değil, iç mekan genişliği çok iyi değil, fren mesafesi çok iyi değil, performans çok iyi değil, iç mekan kalitesi hiç iyi değil. Tamamen düşük alım gücündeki insanlar da dönemin şartlarını sağlayabilen bir araba satın alabilsin diye yapılmış olan alelade ve her dönemde olan düşük bütçeli arabalardan biri işte.

Kaybedilecek çok şey neymiş? :D Fiat'ın kendisi bile bu arabayı düşük alım gücündekiler sıfır araba görsünler diye yapmış.

Buna gülerken demin koltuktan düşüyordum. 🤣🤣🤣🤣🤣

Egea dediğin araba çoğu kişinin dediği kadar güvensiz ya da teneke değil ama günümüzün güvenlik kriterlerinde ek donanıma rağmen aynı sınıftaki rakiplerine göre geride kalan bir araba. Motor/şanzıman ayarları çok rafine değil, yol tutuşu çok iyi değil, yalıtım hiç iyi değil, konfor çok iyi, iç mekan genişliği çok iyi değil, fren mesafesi çok iyi değil, performans çok iyi değil. Tamamen düşük alım gücündeki insanlar da dönemin şartlarını sağlayabilen bir araba satın alabilsin diye yapılmış olan alelade ve her dönemde olan düşük bütçeli arabalardan biri işte.

Kaybedilecek çok şey neymiş? :D
Kaybettikten sonra anlarsın. Artık cevap yazmayacağım. Kendi aranızda konuşmaya devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı