Seçimler ikinci tura kaldı

Başta deprem bölgeleri.

O konuya açıklık getireyim, deprem bölgesinde oy kullananlar AFAD otobüsleri ile Suriye'den günübirlik getirilmiş sözde sığınmacılar.

Unutmadan da söyleyeyim, evi hayatta kalmış ev sahipleri de ErSoyan'a basmakta. Para tatlı.

Sinan oğan olmasaydı kk kazanıcaktı sinan oğan oy böldü hatta RTE hile yaptı seçimlerde veriler bile geç açıklandı ama inanıyorum 2. turda Kemal dedem gelecek.

Ama milyonlarca suri'lerin oylarına rağmen kazanamadıysa erdoğan 2. turda kemal yara yara geçer diye düşünüyorum.
Hadi inşallah ya.

Bence darbe gerekli artık. Yönetime el koyulmalı. Milletin iradesi değil bu.
Herkesin farklı fikirleri olabilir ancak bu bir seçim ve eninde sonunda sandıktan bir galib çıkacak, buna da halk karar veriyor. Zorlamanın bir faydası yok, KK bu seçimi inadıyla kaybetti ve büyük bir ihtimalle RTE tekrar kazandı. Kimse çıkan sonuça boyun eğmekten başka bir şey yapmaz, yapamaz.

Herkesin farklı fikirleri olabilir ancak bu bir seçim ve eninde sonunda sandıktan bir galib çıkacak, buna da halk karar veriyor. Zorlamanın bir faydası yok, KK bu seçimi inadıyla kaybetti ve büyük bir ihtimalle RTE tekrar kazandı. Kimse çıkan sonuça boyun eğmekten başka bir şey yapmaz, yapamaz.
Tabii ki millet kimi seçerse odur ama en ufak yanlışta harekete geçilmesi lazım. Ülke yol geçen hanına döndü.

Keşke 300 TL verip mont yollamasaydım. Boşu boşuna para harcamışım.
Her şeyi geçtim en çok üzüldüğüm deprem bölgesi oldu.

Vallahi artık deprem bölgelerindeki insanlara gram acımıyorum ne halleri varsa görsünler. Sahip oldukları her şeyi kaybettiler ona rağmen bu adama basıyorlar. Beter olsunlar.

Sinan oğan olmasaydı kk kazanıcaktı sinan oğan oy böldü hatta RTE hile yaptı seçimlerde veriler bile geç açıklandı ama inanıyorum 2. turda Kemal dedem gelecek.
Güzel hocam Sinan Oğan'a vermedim ama Oğan'ın aldığı oyların çoğunluğu yozlaşmış MHP tabanından. Sinan Oğan katılmasa şu veya bu kazanırdı demek şuan için gereksiz, bilemeyiz çünkü. Suçlamanın manası yok, hayırlısı deyip 2. turu bekleyelim.

Reisimiz yıkamayacaksınız yüce yaradan onu bizim için yollamış.
1684141518645.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı