Seçimler ikinci tura kaldı

Reisimiz yıkamayacaksınız yüce yaradan onu bizim için yollamış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu deprem bölgelerine gram üzülmüyorum artık 2 gün devlet yok diye ağlıyorlardı hak etmişler demek ki.
Deprem bölgesindeki insanlara her şey müstehak. Size üzüldüğüm günün şafağını seveyim.
Siz ve sizin gibi düşünenlere yazıklar olsun. Deprem bölgesindeki herkesi bir tutuyorsunuz. Deprem bölgesinde Erdoğana verenler diye ayırma gereği de duymuyorsunuz. Bakınız aşağıdaki benim ilçemin sonuçları. En çok yıkım olan şehirlerden Hatay'ın en çok yıkım olan ilçelerinden Samandağ. Hiçkimsenin evi kalmadı ayakta bina yok. Bunca insan sırf seçim için kilometrelerce uzaktan gelerek bu sayılara ulaştılar. Siz benim hemşerilerime bu lafları edemezsiniz. Hatay'ın belli bir bölümü depremden çok çok az etkilendi. Çok hasar alan bölgelerin çoğunda CHP üstündü. Hala da üstün. Binlerce kayıp insan var onlar adına AKP'ye oy kullanılmış da olabilir. Deprem olmasaydı eminim ki Hatay'ı KK daha büyük fark atarak kazanacaktı. Özür dileriz arkadaşlar öldüğümüz için. Özür dileriz daha fazla oy atamadığımız için. Sosyal medyada deprem bölgesi ve Hatay hakkında o kadar hakaret duydum ki dolup taştım artık. Bu kadarı fazla. Devlet yoktu yardım gelmedi diyenlerin hiçbiri AKP'ye vermedi. Siz istisnasız her taraf yıkıldı mı sanıyorsunuz? Bazı ilçeleri vurdu bazılarını vurmadı. Sağlam olan ilçelerden bu kadar oy aldılar. Sizden anlayış bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230515_084607_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230515_084607_com.android.chrome.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20230515_120605.jpg
    Screenshot_20230515_120605.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 67
Hatay, Maraş gibi deprem illerimiz de dahi o adamın oyları açık farkla önde. Hakkım haram zehir zıkkım olsun inşAllah. O adamın yaptıramadığı binalarda anneleri, babaları, kardeşleri öldü hala ona oy veriyorlar.
Erdoğan yapacağını yapar bu 2 hafta da atabileceği her türlü yalanı, çamuru atar. Kılıçdaroğlu'nun oyu iyice düşer.
Allah yardımcımız olsun ne diyelim bir 5 yıl daha bunlara kim katlanır ?
Evet çok az bi fark ama sonuç olarak KK önde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230515_121127.jpg
    Screenshot_20230515_121127.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 68
Siz ve sizin gibi düşünenlere yazıklar olsun. Deprem bölgesindeki herkesi bir tutuyorsunuz. Deprem bölgesinde erdoğana verenler diye ayırma gereği de duymuyorsunuz. Bakınız aşağıdaki benim ilçemin sonuçları. En çok yıkım olan şehirlerden Hatay'ın en çok yıkım olan ilçelerinden samandağ. Hiçkimsenin evi kalmadı ayakta bina yok. Bunca insan sırf seçim için kilometrelerce uzaktan gelerek bu sayılara ulaştılar. Siz benim hemşerilerime bu lafları edemezsiniz. Hatay'ın belli bir bölümü depremden çok çok az etkilendi. Çok hasar alan bölgelerin çoğunda CHP üstündü. Hala da üstün. Binlerce kayıp insan var onlar adına AKP'ye oy kullanılmış da olabilir. Deprem olmasaydı eminim ki Hatay'ı kk daha büyük fark atarak kazanacaktı. Özür dileriz arkadaşlar öldüğümüz için. Özür dileriz daha fazla oy atamadığımız için. Sosyal medyada deprem bölgesi ve hatay hakkında o kadar hakaret duydum ki dolup taştım artık. Bu kadarı fazla. Devlet yoktu yardım gelmedi diyenlerin hiçbiri AKP'ye vermedi. Siz istisnasız her taraf yıkıldı mı sanıyorsunuz? Bazı ilçeleri vurdu bazılarını vurmadı. Sağlam olan ilçelerden bu kadar oy aldılar. Sizden anlayış bekliyorum.

Dostum ben onlardan bahsetmiyor geneli diyorum genel olarak sonuca baksana 2 gün devlet nerede diyorlardı ne değişti Allah aşkına yapmayın Kızılay'ın çadır satmasını mı diyeyim diyecek çok şey var.

Eleştirilecek biri varsa o da beceriksiz Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Türk siyasi tarihi kendisi gibi bir loser görmedi daha.

Bende istemezdim ama başka çaremiz mi var sen söyle.

Bal gibi de milletin iradesi, askere yönetim bırakılacaksa noldu Atatürkçü yaklaşıma millet iradesine saygıya.
Gerekli görülürse asıl bal gibi yapılır. Ülkeyi çökertmekten iyidir. Meclise her türlü terör örgütü girdi şu an.

Geri
Yukarı