Sekiro çok mu zor?

Hayır değil. Souls oyunları zor değil, sabır isteyen oyunlar. Diğer oyunlara göre ölmek üzerine tasarlanmış, öldükçe daha iyi olmaya zorlayan oyunlardır. Sekiro diğer Souls'lara göre Save zorluğundan çok boss zorluğu veriyor size. Oyunda ciddi manada zor bosslar var ama hiçbiri imkansız değil. Eğer yeni bir souls oyuncusuysanız oyunu oynarken yanınızda rehber bulundurmanızı tavsiye ederim. Zira Sekiro ciddi manada hiçbir şey anlatmayan ve sizin bulmanızı isteyen bir oyun. Çoğu bossun zayıf yönünü bile söylemiyor.
Benim için de oynadığım en iyi yakın dövüş oyunudur Sekiro. Cidden bitirdikten sonra oyunu dövüş sistemine ve tatmin hissine hayran kalacaksınız. Sadece sabretmeniz ve ölüp ölüp denemeniz gerekiyor.

Yeni sayılır daha önce the surge 2'nin iki bölümünü geçmiştim sonra oyundan sıkılmıştım. Ama bu Sekiro güzel bir oyun ama zor bitiremiyorum bitirmekte istiyorum öyle öyle gidicez artık. Dediğiniz gibi rehberde yapabilirim teşekkürler.

Yani ne desem ben de anlamadım ki. Kuzenimin bilgisayarın da oynadım fakat oyun bana kolay geldi. Bazıları da diyor ki easy mod bile zor. Ben de anlamadım gitti.

Yeni sayılır daha önce the surge 2'nin iki bölümünü geçmiştim sonra oyundan sıkılmıştım. Ama bu Sekiro güzel bir oyun ama zor bitiremiyorum bitirmekte istiyorum öyle öyle gidicez artık. Dediğiniz gibi rehberde yapabilirim teşekkürler.

Rehberden bakmanız gerekiyor. Steam'de detaylı bir rehber var onu kullanın.Bu oyunda ölmek çok normal,ölmeniz için tasarlanmış zaten sorunu kendinizde aramayın. Ek olarak spoiler vermek istemem ama ileride oyunda bir yerde seçim yapmanız gerekiyor. O seçimde alttaki olanı seçip oyunu uzatmanızı tavsiye ederim. Öbür türlü çok kaliteli bossları ve en az 10 saattlik oynanışı kaçırıyorsunuz.

Rehberden bakmanız gerekiyor. Steam'de detaylı bir rehber var onu kullanın. Bu oyunda ölmek çok normal, ölmeniz için tasarlanmış zaten sorunu kendinizde aramayın. Ek olarak spoiler vermek istemem ama ileride oyunda bir yerde seçim yapmanız gerekiyor. O seçimde alttaki olanı seçip oyunu uzatmanızı tavsiye ederim. Öbür türlü çok kaliteli bossları ve en az 10 saattlik oynanışı kaçırıyorsunuz.

Peki dediğinizi yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı