Sekiro Seven Ashina Spear Boss bölümü geçilmiyor

grcn0

Femtopat
Daha fazla  
Ateşli boğa ve ashina kalesinin kapısındaki bossu geçtikten sonra bu bossa geldim. İlk fazını arkasından yaklaşarak kesiyorum. Ancak ikinci fazını geçemiyorum, vuruşlarının arasında boşluk vermiyor bütün videolarda siperini bozup kesiyorlar fakat mikiri counter yapsam da siperi gitmiyor, giden de geliyor nasıl geçilir gerçekten kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ateşli boğa ve ashina kalesinin kapısındaki bossu geçtikten sonra bu bossa geldim. İlk fazını arkasından yaklaşarak kesiyorum. Ancak ikinci fazını geçemiyorum, vuruşlarının arasında boşluk vermiyor bütün videolarda siperini bozup kesiyorlar fakat mikiri counter yapsam da siperi gitmiyor, giden de geliyor nasıl geçilir gerçekten kafayı yemek üzereyim.
Oradan gitmeyeceksiniz, kapıdaki bossun sağından ip atarak yukarıdan ilereyeceksiniz.

Hocam yukarıdan ilk fazını alıyorum da 2. fazını her türlü savaşarak geçmek lazım
O bossla kapıştığın bölgeye sonra gideceksin, Ashina Castle'dan ilerleyeceksin. Şu an bulunduğun bölgenin adı Ashina Reservoir, oradan çık.

O bossla kapıştığın bölgeye sonra gideceksin, Ashina Castle'dan ilerleyeceksin. Şu an bulunduğun bölgenin adı Ashina Reservoir, oradan çık
Hocam Old Grave diye bir yere gittim, ama orası da bir yere bağlanmıyordu. Onun dışında Abondened Dungeon'da mavi kurukafa atan bir boss var onu geçemedim, bir de Senpou Temple'a gittim de orda ilerlemedim şu an nerden gideceğimi bilmiyorum.

Tam olarak hangi bosstu hatırlayamadım, fotoğrafı falan varsa yardımcı olabilirim.
1694703045028.png

Bundan bahsettiği kesin.

Hocam Old Grave diye bir yere gittim, ama orası da bir yere bağlanmıyordu. Onun dışında Abondened Dungeon'da mavi kurukafa atan bir boss var onu geçemedim, bir de Senpou Temple'a gittim de orda ilerlemedim şu an nerden gideceğimi bilmiyorum.
Rest noktasında iken Travel menüsünden Ashina Castle'ı seçeceksin.

Geri
Yukarı