Sekiro Shadows Die Twice %100 Türkçe Yama

Merhaba, ortalama 10 saatlik bir Sekiro deneyimim oldu, Türkçe yaması olduğunu yeni fark ettim. Yamayı şimdş yüklesem oyunumun Save'inde bir sıkıntı çıkar mı acaba bilginiz var mıdır?

Ben korsan versiyonda denedim ve çalıştıramadım. Mod hatası falan aldım hatta, belki de ben beceremedim bilemiyorum.
Sen becerememişsindir veya modla uyumlu olmayan sürümü indirmişsindir. Son sürümde çalışmayabiliyormuş mod. Yani yama mod diye geçiyor.

Ben korsan versiyonda denedim ve çalıştıramadım. Mod hatası falan aldım hatta, belki de ben beceremedim bilemiyorum.

Buldum.

Son düzenleme:
Dosyada setup yok, hangi dosyayı oyunun klasörüne atacagım?

Reis kurabildinmi ya setup yok evet bende direk attım dosyayı gene olmadı yapabildiysen yardım eder misin?

Eki Görüntüle 1291650

Türkçe Yama - (Yandex.Disk Link)

Çevirmenler:

Mahsun mücahit sürdem (frankchestein)
Barış biçici.
Mehmet tandoğan.
İstemsiz turunçgil.
Süleyman tomruk.
Programlama.
Ömür kantar.

Çeviri durumu:

Menü %100
Alt yazı %100
Yetenekler/Notlar ve diğerleri %100

Kurulum:

*Yamayı oyunun bulunduğu klasöre kurun. (C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Sekiro shadows die twice)

Eki Görüntüle 1291655

Eki Görüntüle 1291651
Eki Görüntüle 1291653
Eki Görüntüle 1291654

Reis merhaba ben indirdim yamayı fakat setup yoktu direk dosyayı Steamdan oyunun yerel dosyalarına girdim oradan attım olmadı.

Rica etsem Steam versiyonu için yamayı güncelleyebilir misiniz? Yama çalışmıyor.

Reis çalışıyor ben yaptım bak şöyle yapacaksın içindeki her şeyi kopyalayıp yapıştırcan sadece klasörü değil ama söyleyeyim fdp text yaziyor bir yerde orası hatalı da pek etkilemiyor oyunu save yeri galiba.

Buldum.
Korsanda yama çalıştı mı? Oyunu acayip merak ettim, tuzlu geldi. Korsanda yama çalışıyorsa indiricem.

Geri
Yukarı