Selamünaleyküm, ben Hasan İskan

Söylediğiniz şey çok saçma. Bir İngiliz gelse "hi" dese "yürü git kardeşim, burası İngiltere mi?" diyorsunuz?
Veya ben gittim "Müslümanların mekanı'na esenlikler, iyi günler dilerim, desem "desem yürü git, burası bizim mekan" mı demeleri lazım?

Irk ve din aynı kavramlar değil. O yüzden öyle bir şey demiyorum tabii ki. Her neyse konuyu uzatmayalım. Sizin inancınız size benimki bana olsun.

Yaşının 13 olması dışında sorun yok. Ben söylediğimde gayet haklıyım dostum. Herkesin kullandığı bir platforma böyle yaklaşmak mantıksız.

Bilip bilmeden yaş tahmini olmaz, bu forumda 12 yaş olan da, 13 olan da senin yaşında ve benim yaşımda olan insanlar var hemen pat diye insanlara çocuk muamelesi yapma yani. Son cümlene bir şey demiyorum, saygı duyuyorum.

Selamünaleyküm. Ben Hasan İskan. Merhaba Technopat.

200.gif

Aleykümselam hocam hoş geldiniz.

Dipçe: Adam selam vermiş selam verme şeklini eleştiriyorsunuz, ister inancını belli eder şekilde selam verir ister inancını belli etmeden verir sana ne? Rahatsız olduysan cevap vermezsin olur biter, insanları düzeltmek gibi bir misyonu kim yükledi size? Her türden insan var argümanı doğru ama kullandığın yer yanlış.

Son düzenleme:
Aleyküm selam hocam hoş geldiniz.

Dipçe: Adam selam vermiş selam verme şeklini eleştiriyorsunuz, ister inancını belli eder şekilde selam verir ister inancını belli etmeden verir sana ne? Rahatsız olduysan cevap vermezsin olur biter, insanları düzeltmek gibi bir misyonu kim yükledi size?

Düzeltme misyonu falan değil de insanların rahatsız olabileceği davranışlardan mümkün olduğunda kaçınalım.

Düzeltme misyonu falan değil de insanların rahatsız olabileceği davranışlardan mümkün olduğunda kaçınalım.

Tamam sizde haklısınız ama sizinde bizim fikirlerimize selam şeklimize saygı gösteriniz. Ben size saygı duyuyorum.

Aleykümselam hocam hoş geldiniz.

Dipçe: Adam selam vermiş selam verme şeklini eleştiriyorsunuz, ister inancını belli eder şekilde selam verir ister inancını belli etmeden verir sana ne? Rahatsız olduysan cevap vermezsin olur biter, insanları düzeltmek gibi bir misyonu kim yükledi size? Her türden insan var argümanı doğru ama kullandığın yer yanlış.

Hoş buldum sağ ol.

@Hasan İskan aleykümselam hocam, foruma hoş geldiniz.

Hoş gördüm teşekkürler.

Aleyküm Selam. Hoş geldiniz.

Selamün Aleyküm seni ne rahatsız ediyor ben onu anlamadım? Gayette güzel bir selam. Senin yaptığın davranışta bizi rahatsız ediyor o ne olacak?

Burası Müslümanların da mekanı değil. Ona göre davranın. Her türden insan mevcuttur.

Her türden insan mevcut deyip de Müslümanların mekanı değil demen de ayrı bir çelişki. İstediğim gibi de selam veririm. Demek isteneli anladım ama bu çok kötü bir yaklaşım. Bende bir Müslümanım ve Selamün Aleyküm diyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı