"Select a boot first device" menüsünden nasıl format atılır?

tahacanowski

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba yardımınıza ihtiyacım var. Format atmak için boot menüsüne giriyorum ancak bu ekranla karşılaşıyorum. Hemen hemen hepsine tıkladım ancak tıklayınca boot menüsüne girmiyor, sistemi açıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221201_180008.jpg
    IMG_20221201_180008.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 17
Önce bir USB belleğe Windows kurmanız lazım, ondan sonra boot menüsünden o USB cihazını seçeeceksiniz, kuruluma başlayacaksınız. Daha önceden Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendirmeyi unutmayın.

Önce bir USB belleğe Windows kurmanız lazım, ondan sonra boot menüsünden o USB cihazını seçeeceksiniz, kuruluma başlayacaksınız. Daha önceden Windows'un kurulu olduğu diski biçimlendirmeyi unutmayın.

Teşekkürler.

Merhaba, USB belleğe Windows 10 kurdum ancak hala fotoğrafını attığım ekran çıkıyor ardından bütün seçenekleri deniyorum sonuç yine aynı. Yani sistemi açıyor. Nerede hata yapmış olabilirim?

Dostum tamam şimdi hallettim. Kusura bakma rahatsız ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı