Sennheiser CX200 tek taraftan ses gelmeme sorunu

Bu ürünü uzun zamandır kullanan biri olaraktan söylüyorum ki sanırsam kronik bir soruna sahip.
Ürünü 04-11-2014 tarihinde satın almıştım ancak 10-02-2015 tarihinde tek kulaklıktan ses gelmeme problemi yaşamıştım.

Beşiktan Metan servisi sağolsun çok güzel ilgilendi ve anında yenisini elime koydular, bu sefer 11 ay kadar sorunsuz kullandım ancak aynı sorunu tekrardan bu gece uykuya dalacakken yaşadığımı fark ettim.
18.01.2016 tarihinde tekrar aynı şikayet yüzünden kulaklığım bozuldu ve 11 aylık süre içerisinde gerçekten temiz kullandım, yatağıma aldım ancak uyurken her daim bilgisayar koltuğuna koydum. Hiç kulaklık ile yatmadım sanıyorum ki.

Bu kulaklığı alacak arkadaşlara sırf bu sorun yüzünden önermiyorum, alırsanız er ya da geç siz de yaşarsınız bu problemi. Aynı problemi 2 defa yaşıyor olmam şans değil herhalde.

Bu sefer garantimiz de bitmiş tabi :) Sennheiser kalitesi ve servisi beni büyüledi tabi, en kötü ihtimalle yarın gider CX300 alırım diye düşünüyorum. Tabi önce bir araştırma yapmam gerekecek :)

Firmanın kalitesi ve hizmet anlayışı ortada, kimse tek laf edemez.

Telefona veya cihaza bağlarken o jak girişinin kablosu bükülerek içerden kırılır hep. 4 tane samsung kulaklığı bozdum ailede kulaklık kalmadı. :D

Kulaklığın kablolarına dikkat edin düzgün takın.

Asus Cerberusta kablolar iki bölüm olduğu için aynı sorunu yaşamıştım.

Aynı ürünü yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu kulaklığı kullanıpta sorun yaşayan arkadaşlar sorunlarınızı kendinizde arasınız daha mantıklı olur.
Kulaklığın ses ve malmeze kalitesi çok iyi. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda bükülme ve kırılmaya karşı koruyucu kılıfı da var.

Evet bu cx200'lerin kronik problemidir. Ancak o paralara çok daha güzel f/p kulaklıkları var. Biraz da sabırlıysanız amazon dan almanızı tavsiye ederim.

Aynı ürünü yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu kulaklığı kullanıpta sorun yaşayan arkadaşlar sorunlarınızı kendinizde arasınız daha mantıklı olur.
Kulaklığın ses ve malmeze kalitesi çok iyi. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda bükülme ve kırılmaya karşı koruyucu kılıfı da var.
İnan bende veya bu kulaklığı kullanan insanlarda bir problem yok. Firma bu kulaklığı benim ihtiyaçlarıma göre üretmek zorunda.
Müşteri isterleri denir buna, o kadar sorunsuz bir kulaklık olsa aynı problemden 2 farklı kulaklıkta 2 defa aynı sorundan müzdarip olmazdım :)
Kronik bir sorun olduğu doğrudur. Bundan sonra Sennheiser alırken kronik sorunu olmayan modellere yöneleceğim.
130 yerine 230 veririm gerekirse.

Sennheiser 300'de böyle bir problem var mı arkadaşlar? Kullanan birileri cevaplayabilir mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı