Sennheiser CX300S alınır mı?

CX300S ile iPhone’dan müzik dinliyorum, film izliyorum, bilgisayara takıp aynı şekilde izliyor ve dinliyorum. Bunun yanında CS:GO ve EFT gibi sesin önemli olduğu oyunları sorunsuzca oynuyorum. AC Valhalla oynarken balta resmen iç kulağıma vuruyor kadar güçlü ses veriyor:) Ben memnunum açıkçası. Hiç “gaming” kulaklığa ihtiyaç duymadım. Sadece gözüm bluetooth bir Sennheiser’da ama ona da şu an para veresim yok açıkçası, ikilemdeyim:)
Yani apple kullanıyotsan muhakkak kutudan çıkan kulaklığı denemişsindir. Klasik apple kulaklığı ile 300s arasında çok fark var demek istedin sanki :) öyle güzel konuştun ki hemen sipariş veresim geldi. Sözüne güvenerekten, alıyorum o zaman. Sonra klasik apple kulaklığına döndürme bak beni :D

muhakkak kutudan çıkan kulaklığı denemişsindir.
E tabii ki. Apple kulaklığın en büyük sorunu dışardan bütün gürültüyü içeri alması. Mesela metroda full ses açmak gerekiyordu neredeyse. Bunda daha sarı seviyeye bile ulaşmana gerek yok.
öyle güzel konuştun ki hemen sipariş veresim geldi.
Sennheiser’dan şaşmam ben bu saatten sonra emin ol.
Sözüne güvenerekten, alıyorum o zaman. Sonra klasik Apple kulaklığına döndürme bak beni :D
(Gerilim müziği) Bak külfet altında bırakma beni aman diyim uyuyamam gece valla:) Ben çok memnunum açıkçası hatta incelemesini de yapmıştım burada. Onu da bir oku öyle karar ver istersen. Ama alırsan da kırmızısını denk getirmeye çalış çünkü cidden çok tatlı oluyor;)

E tabii ki. Apple kulaklığın en büyük sorunu dışardan bütün gürültüyü içeri alması. Mesela metroda full ses açmak gerekiyordu neredeyse. Bunda daha sarı seviyeye bile ulaşmana gerek yok.

Sennheiser’dan şaşmam ben bu saatten sonra emin ol.

(Gerilim müziği) Bak külfet altında bırakma beni aman diyim uyuyamam gece valla:) Ben çok memnunum açıkçası hatta incelemesini de yapmıştım burada. Onu da bir oku öyle karar ver istersen. Ama alırsan da kırmızısını denk getirmeye çalış çünkü cidden çok tatlı oluyor;)
Dostum 1 haftadır incelemelerini okuyorum. Almadan önce birsürü postun altına sormuşsun bi çok kişiye onlara kadar gördüm :D aklımda birde; MSI Immerse GH10
Var. Bunu da çok istiyor canım. Ya sennheiser 300s alıcam ya msi gh10 alıcam

Almadan önce birsürü postun altına sormuşsun bi çok kişiye onlara kadar gördüm :D
A ben acayip sorar soruştururum. YouTube’da neredeyse bütün incelemelerini izlerim böyle şeyleri almadan:) Hele bir de bana kötüsünü aldırsınlar var ya kara bulut gibi çöreklenirim üzerlerine(!):)

MSI ile ilgili hiç bilgim yok yalan olmasın ama bir ara gözüm Razer Hammerhead V2 mi neydi ismi ondaydı. Ama işte Sennheiser hacı yani şaşmaz neredeyse:)

A ben acayip sorar soruştururum. YouTube’da neredeyse bütün incelemelerini izlerim böyle şeyleri almadan:) Hele bir de bana kötüsünü aldırsınlar var ya kara bulut gibi çöreklenirim üzerlerine(!):)

MSI ile ilgili hiç bilgim yok yalan olmasın ama bir ara gözüm Razer Hammerhead V2 mi neydi ismi ondaydı. Ama işte Sennheiser hacı yani şaşmaz neredeyse:)
O zaman son kez fotoğraf ekleyerek elimdeki applenin kulaklığını gösteriyorum. Ve sennheiser 300s almak istiyorum. Apple earpods dan buna geçsem pişman olmam dimi? Sana güvenip birazdan sipariş vereceğim :)

Dosya Ekleri

• 936E2EA0-3B9A-4D53-B03D-4851E36A7D31.jpeg
    936E2EA0-3B9A-4D53-B03D-4851E36A7D31.jpeg
    7,6 KB · Görüntüleme: 30
O zaman son kez fotoğraf ekleyerek elimdeki Apple’ın kulaklığını gösteriyorum.
Şirinlerin fön makinesi:)

Bence memnun kalacaksın. Al dostum ya buna göre kesinlikle farkı göreceksin benden söylemesi:)
Tabi basshead değilseniz bu kulaklık daha dengeli bir ses veriyor bassheadlar için uygun değil.
Vurması gereken yerde tam vuruyor ama arkadaşın da dediği gibi dengeli bir ses için bu kulaklık. Temiz bir ses için.

Yeni konular

Geri
Yukarı