Servisçiyi nereye şikayet edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne çocuğu yav liseye gidiyorlar? Bu yaştaki insana neden 10 yaşındaymış gibi davranmak zorunda anlamadım? Yaşına göre tepki vermiş işte, götünü a*p bayrağı ile sil diyebilen bir "çocuğa" neden tolerans gösterelim anlamadım?

Yalnız onu önce servisci söylemiş ama siz bilirsiniz. Liseli olduklarını bilmiyordum.

Kanka adamın tutuğu partiyi tutuğunuz için falan mı destekliyorsunuz? Şu adamı desteklenecek tek tarafı çocukların şaka yapması.
Parti ile alakasız. Çocuklar dediğiniz kişiler en az o servisçi kadar bilgili insanlar (siyaset). Biliyorlar bunun sonunun ne olacağını. Siyasi şaka yapılmaz. Geçenlerde Almanya’ da 3 kişi öldürüldü bu yüzden.

Sokaklarda binalarda da bayrak var. Neden onlara şaka yapmıyorlar?

Kanka adamın tutuğu partiyi tutuğunuz için falan mı destekliyorsunuz? Şu adamı desteklenecek tek tarafı çocukların şaka yapması.
Tamam hocam gitsinler ak parti ilçe başkanlığına chp bayrağı ile yapsınlar şakalarını orada. Sonucu inanılmaz merak ediyorum.

Tamam hocam gitsinler ak parti ilçe başkanlığına chp bayrağı ile yapsınlar şakalarını orada. Sonucu inanılmaz merak ediyorum.
Kanka yanlış anlama ama bu cümlene güldüm :D

Parti ile alakasız. Çocuklar dediğiniz kişiler en az o servisçi kadar bilgili insanlar (siyaset). Biliyorlar bunun sonunun ne olacağını. Siyasi şaka yapılmaz. Geçenlerde Almanya’ da 3 kişi öldürüldü bu yüzden.

Sokaklarda binalarda da bayrak var. Neden onlara şaka yapmıyorlar?
Haklısınız

Evet tam olarak da bu sebeple destekliyorum.

Siz hala hayaller aleminde yaşıyorsunuz, olayı parti meselesi sanıyorsunuz. Olay partilerin kapışmasını geçeli yıllar oldu, vatanın bütünlüğü söz konusu. Ulan baştaki adamlar şu yaptıklarını 60 yıl önce yapsa vatana ihanetten asılırlardı, ceza almamalarının tek sebebi yasaları kendilerine göre düzenlemiş olmaları. Şuanda açıktan vatana ihanet ediliyor. Şeriatçılar meclise giriyor, anayasayla oynanıyor. Vatan toprakları satılıyor.

Sen şimdi gelip de benim karşımda benim vatanıma açıktan ihanet eden adamları savunursan, ülkemin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına hakaret eden şahısları savunursan ben sana hakaret de ederim küfür de ederim. Kimse vatana ihaneti kitaba uydurabildiği için benden saygı beklemesin. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

Servisçi büyüğümüz bile iki cümlede anlamış ak troll olduğunu. Siz de anlamak istiyorsanız arkadaşın geçmişteki yazdıklarına bakabilirsiniz.

Sanane bilader adamın ne kadar kazandığından? Sen gülüp geçmiş olabilirsin ancak onun için farklı şeyler ifade ediyordur belki? Şu kesimin sürekli mağdur olması inanılmaz gerçekten. Adamın çocuk eğlendirmek gibi bir misyonu yok. Adama götünü bayrakla sil dedikten sonra ne yapmasını bekliyorsun anlamadım. Şirince, şaka yoluyla söylemen durumu değiştirmiyor. Şiddet göstermemiş, hatalı olan sizsiniz.
İlk adam demiş yalnız.

Bu arada o servisçinin çocuğu herkesin içinde rencide etmeye hakkı yok. Böyle insanlar yüzünden özgüvensiz bir nesil yetişiyor.

Ekonomik sorun mu? Servisçiler sağlam para kazanıyor. Sıkıntı olması için illa saldırması mı gerek?

Arkadaşlar sıkıntı AKP bayrağı veyahut CHP bayrağı değil, zaten o konuda güldük geçtik onda bir sıkıntı yok. Olay gülüp eğlenirken söylediği kelime.
Yaşlı bir servisçiyse muhtemelen çok az kazanıyordur. Asgari ücret bile vermiyorlar onlara.

İlk adam demiş yalnız.

Bu arada o servisçinin çocuğu herkesin içinde rencide etmeye hakkı yok. Böyle insanlar yüzünden özgüvensiz bir nesil yetişiyor.

Yaşlı bir servisçiyse muhtemelen çok az kazanıyordur. Asgari ücret bile vermiyorlar onlara.
Kendini haklı sanıyor. Umursamayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı