Servisçiyi nereye şikayet edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam muhtemelen bir ton ekonomik sorunla uğraşıyor. Sizin yersiz şakanıza katlanmak zorunda olmadığı gibi çocuk eğlemek zorunda da değil maalesef. Görevi sizi evinize bırakmak sadece. Herhangi bir şiddet de göstermemiş bu nedenle ortada bir sorun göremedim.
Ekonomik sorun mu? Servisçiler sağlam para kazanıyor. Sıkıntı olması için illa saldırması mı gerek?

Arkadaşlar sıkıntı AKP bayrağı veyahut CHP bayrağı değil, zaten o konuda güldük geçtik onda bir sıkıntı yok. Olay gülüp eğlenirken söylediği kelime.

Ayrıca önceden bir olay daha olmuştu, buraya direk kopyalıyorum.

Gittiğim okul uzak diye ben servisle gidip geliyorum. 1 dakika bile geç kalınca sabaha kadar kızıyor, ama dün 20 dakika yağmurlu havada geç geldi ve kimse bir şey demedi.

Beni normalde evimin önünden 12:25-12:30 arası alıyor. Ben de hep 12:20-12:25 arası evin önüne çıkarım fakat bugün 25 geçe çıkmama rağmen gelmedi ve 20 dakika civarı bekledikten sonra aradım, bana geç kaldığımı hatta bir kaç dakika beklediğini sonra da gittiğini sesini yükselterek söyledi. Ben de tamam abi dedim ve kapattım. Zaten benden 2 dakika sonra çıkan arkadaşım da erken çıktığını söyledi. Ayrıca 13:00-13:10 arasında okulda olan servisçi bugün aradığımda saat 12:45 geçe okulda olduğunu söyledi. Biz buna para veriyoruz, hem de rezil oluyoruz.

Servise 2-3 gün önce para verdim, servisi bırakıp paramı isteme hakkım var mı? Ayrıca orucum ve şu anda boğazım kupkuru, bunun suçlusu da o servisçi. Ailem tartışacaktı fakat gerek yok dedim, sizce ne yapmalıyım?
Benim serviscimde gecikebiliyor normal hayatta sinirli biri bizden çıkarmıyor sadece getir götür yapıyor biz yapsaydik bence bize bizimki birşey demezdi sizin servisci ters başka servise yazıl bu arada Allah kabul etsin

Başka bir konu da şu; Birisi servisçiyi kandırmış, lafı dolandırmış anlatırken.

Kusura bakmayın alay ettiğinizi sanmıştım.

Dediğim gibi siz şikayet edin adam zaten kötü yapıyor işini, ama bu konudaki olaydan dolayı etmeniz saçma olur. Sizde haksızsınız oda çünkü.

Bize bayrağı orana burana sil diyor sorun yok, biz ise aynısını sen yapacak mısın abi diyince mi sorun var?

Servisçiye müdür ne yapsın hocam, firmaya şikayet etmeyi düşünüyoruz.

Siz adama saka yapmamissiniz, adamin CHP'li oldugunu bile bile oraya AKP bayragiyla gidip adami sinir etmeyi amaclamissiniz. Bu saka degil terbiyesizliktir. Adam AKP'li olsa, CHP bayragiyla gitseniz yine aynisini derim. Burasi akilli insanlarin ulkesi degil, herkes her an her seyi yapabilir. Once siz akilli hareket edeceksiniz onleminizi alacaksaniz.

Liseli genç kazık kadar adamı akranı sanıp ona öyle davranırsa servisçi de bir yerden sonra ayarı verir; pek de anormal bir şey yok bu olayda. Zaten millet seçimden dolayı kafayı yemiş durumda, hiç siyaset konuşmamak lazım şu aralar.
Tamam yaptıkları yanlış birşey bir defa oldu servisci gülüp geçmelimi yoksa çocuklari ak partili diye azarlamli mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı