Sesimizi ve yüzümüzü göstermeden YouTuber olmak

Skyress4747

Hectopat
Merhaba memes kanalım vardı. Yabancı içerikler paylaşıyordum YouTube'da videolarım ihtar aldığı için kanalım kapandı. Siz ne önerirsiniz yüzümüzü ve sesimizi kullanmadan ne tür videolar paylaşabiliriz fikri olan var mı?

Merhaba memes kanalım vardı. Yabancı içerikler paylaşıyordum YouTube'da videolarım ihtar aldığı için kanalım kapandı. Siz ne önerirsiniz yüzümüzü ve sesimizi kullanmadan ne tür videolar paylaşabiliriz fikri olan var mı?

Ya da hızlı izlenme istiyorsan şu anki bilgisayar sistemini paylaşıp FPS testlerini yapabilirsin sonra no commentary yapabilirsin.

CS maclarinin ozetini kanalina yukleyerek abone kazanabilirsin ustelik yakin zamanda skin sitelerinin sponsoruyla CS de bacak sahibi bile olabilirsin.

No copyright oyun videoları çekebilirsin srs ve görüntü olmadan podcast kanalları bayağı kullanıyor böyle videoları.

Geri
Yukarı