Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

Sevdiğim kız ile arkadaş gibi olmuştuk. Artık ona açılmamın vakti gelmişti. İnstagram biyografisinde de güneş ile alakalı birşey yazıyor. Bende güneş hakkında bir konu açtım; dedi ki benim bir tane daha güneşim var (başka birisi varmış). O gece yazdım ki "Güneşin süpernova geçirirse bulutsun olmaya hazırım". Tabi bana karşı birşeyler hissetmediğini söyledi, dedim olabilir. Şuan arkadaşız. Bu kadar :)

Sevdiğim kız ile arkadaş gibi olmuştuk. Artık ona açılmamın vakti gelmişti. İnstagram biyografisinde de güneş ile alakalı birşey yazıyor. Bende güneş hakkında bir konu; dedi ki benim bir tane daha güneşim var (başka birisi varmış). O gece yazdım ki "Güneşin süpernova geçirirse bulutsun olmaya hazırım". Tabi bana karşı birşeyler hissetmediğini söyledi, dedim olabilir. Şuan arkadaşız. Bu kadar :)
Hocam ciddi söylüyorum, duyduğum en bilimsel ve romantik açılma.

Kanka boş ver açılma ne demiş ünlü mücahit abimiz en güzel sevmek uzaktan sevmektir ne dert var ne tasa var. Ne de sevgili olduktan 1.5 yıl sonra seni sevmiyorum dememesi var :( o yüzden platonik her zaman daha iyidir kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı