Sevdiğimi nasıl açıklamalıyım?

Eğer sürekli karşılaşma aynı ortamda bulunma gibi bir durum varsa ve kızında reddetme ihtimali varsa eğer bence açılma.Heleki gurur yapan bir yapın varsa öyle gidip pat diye açılma.Sonra pişman olursun.Kıza onu sevdiğini dolaylı yollardan hissettir eğer oluru varsa olur zaten.Ama gidip direk açılma.

Sorun olacak bir şey yok. Seviyorsan açıl. Açılmadan önce belli et. Herkesin ortasında yapma bunu ama. Bir köşe de her şeyi anlat. Seviyorsa zaten kabul eder. Sevmiyorsa zorlamaya gerek yok. 1 hafta sonra unutursun. Ama açılmassan daha çok acı çekersin. Zaten şu anda 12. sınıf olmalısın. Aynı üniversite'ye gitmezseniz hep içinde kalır. Korkma açıl. Kimse seni rencide etmeye çalışmaz.

Sizi çok iyi anlıyorum. Yalnız belki de tabii ki Allah korusun ama yarın olmayabilirsiniz. İçinizde kalacağına söylemen doğru olur. İçinizde tuta tuta büyük bir dağ olur. Anlayışla karşılar kardeşim umarım.

Sevgiye tövbe ettim. Arkadaşmışız meğer...

Sevgiye tövbe ettim. Arkadaşmışız meğer...

Seni öyle anlıyorum ki aynısını bende yaşadım. Belki onun da sana karşı duyguları vardır. Fakat bunu herkes söyleyemez. Korkar. O da korkmuştur. Umudunu kaybetme. Belki de bir gün mesaj atıp tüm içini sana döker. Sevgiye de tövbe etme kardeşim.

Seni öyle anlıyorum ki aynısını bende yaşadım. Belki onun da sana karşı duyguları vardır. Fakat bunu herkes söyleyemez. Korkar. O da korkmuştur. Umudunu kaybetme. Belki de bir gün mesaj atıp tüm içini sana döker. Sevgiye de tövbe etme kardeşim. Ne yapacağım ben şimdi akıl verin bana.

Hayatımda ilk defa birisine karşı böyle garip duygular hissetmiştim görünce kalbim fırlayacak gibi oluyorum. Herhalde sevdiğim tek kişi olarak beynimin bir kenarında duracak. Sevginin, sevmenin saçma birşey olduğunu zannederdim taki onu görene kadar.

Hayatımda ilk defa birisine karşı böyle garip duygular hissetmiştim görünce kalbim fırlayacak gibi oluyorum. Herhalde sevdiğim tek kişi olarak beynimin bir kenarında duracak. Sevginin, sevmenin saçma birşey olduğunu zannederdim taki onu görene kadar.
Sevgi, aşk çok başka bir şey. Tabi ben bunu tam olarak bilmiyorum. Bazen bana çok saçma, gereksiz geliyor. Ama tabi sevdiğin kişiyi görünce içinde hafif hafif olan kıpırdama, kalbinin hızlı hızlı çarpması... Daha söylenecek çok şey var.

Sevgi, aşk çok başka bir şey. Tabi ben bunu tam olarak bilmiyorum. Bazen bana çok saçma, gereksiz geliyor. Ama tabi sevdiğin kişiyi görünce içinde hafif hafif olan kıpırdama, kalbinin hızlı hızlı çarpması... Daha söylenecek çok şey var.

Saol hocam çok iyi birisin bizim gibileri sevgi bulmaz bunu anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı