Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

Hocam hiç onun da sizi takip edebileceğinizi düşündünüz mü? Hahaha düşünmesi çok sağlam duruyor be! 3 sezon dizi çıkar 😂 Değerli hocam gelişmelerden haberdar olmak isterim. Sosyal medya hesabınızı verme şansınız varsa oradan iletişime devam edebiliriz. :) "BENİM KUĞUM NEREDE?!" diye bağırmakta bir alternatif. 😇
Şahsen düşünmedim çünkü kızla doğru düzgün bile konustuğumuz az oldu. O zamanlar zaten 7. sınıftaydım velet sayılırdım. Tipim kötüydü o zamanlar ve sivilcelerin başladığı dönemlerdi :(.

Şu an tamamıyla önceliğim vücudumu ve bebeksi yüzümü geri kazanmak. Ve durmadan çabalıyorum bu hedeflerime. Hâlâ daha tipsiz görüyorum kendimi. Başkaları ne düşünüyordur bilemiyorum :D. Umarım daha da çeki düzen veririm kendime.

Son düzenleme:
Şahsen düşünmedim çünkü kızla doğru düzgün bile konustuğumuz az oldu. O zamanlar zaten 7. sınıftaydım velet sayılırdım. Tipim kötüydü o zamanlar ve sivilcelerin başladığı dönemlerdi :(.

Şu an tamamıyla önceliğim vücudumu ve bebeksi yüzümü geri kazanmak. Ve durmadan çabalıyorum bu hedeflerime. Hâlâ daha tipsiz görüyorum kendimi. Başkaları ne düşünüyordur bilemiyorum :D. Umarım daha da çeki düzen veririm kendime.

Facebook üzerinden konuşabiliriz, Yusuf GÜL adım telefonun flaşı yüzünden yüzü gözükmeyen Sweat-Shirt giymiş biri :D. Bulamazsan hepsine istek at, kabul ederim sonuçta :D.

Resim:
Değerli hocam yazdıklarınıza döneceğim. Hesabınızı paylaştığınız kısmı siliniz. Forumdaki art niyetli kişiler raporlamak için can atar çünkü.

Hocam gelin sizi Fitness başlatalım on numara olur. Kıza dersiniz ki dön bak kaybettiğin erkeğe. 😂

Son düzenleme:
Değerli hocam yazdıklarınıza döneceğim. Hesabınızı paylaştığınız kısmı siliniz. Forumdaki art niyetli kişiler raporlamak için can atar çünkü. Bulamadım, Fatih YILMAZ diye aratın. Resimde üç kişi var en sağda benim yüzüme güneş vuruyor.
Ben de bulamadım sizi. Foruma girmeye girmeye sürprizbozan yapmayı unutmuşum hocam, silecektim zaten :D.

Değerli hocam yazdıklarınıza döneceğim. Hesabınızı paylaştığınız kısmı siliniz. Forumdaki art niyetli kişiler raporlamak için can atar çünkü. Bulamadım, Fatih YILMAZ diye aratın. Resimde üç kişi var en sağda benim yüzüme güneş vuruyor.

Hocam gelin sizi Fitness başlatalım on numara olur. Kıza dersiniz ki dön bak kaybettiğin erkeğe. 😂
Kız birşey kaybetmedi ki. Kız beni kazanamadı zaten, ben de onu kazanamadım. Çünkü birşey açıklayamamıştı. Yolda görse maskeyle tanımayabilir o derece.

Zaten vücudum gayet fit genellikle evde durduğum için çok az yağ var bazı bölgelerimde. Bugün bayağı yürüdüm, yüzüm inceldi hafiften o derece :D.

Kız birşey kaybetmedi ki. Kız beni kazanamadı zaten, ben de onu kazanamadım. Çünkü birşey açıklayamamıştı. Yolda görse maskeyle tanımayabilir o derece.
Tanımazsa hatırlatırız hocam. Tam destek arkanızda duracağım sizin. :)

Zaten vücudum gayet fit genellikle evde durduğum için çok az yağ var bazı bölgelerimde. Bugün bayağı yürüdüm, yüzüm inceldi hafiften o derece :D.
Hocam aynısını bugün başka bir arkadaşımda söyledi. Yağsız olmak fit olmak anlamına gelmiyor. :D

Gözlerinin içine bak ve seni çok seviyorum sana aşığım de ama yanında çiçek bulundur reddedilirsen başka kız buluruz sıkıntı yok illa seni sevmesi için uğraşma :D

İnsta var da ilk defa yeni yeni kullanmaya başladım :D. Numara zaten var :D.
Oradan ekleşelim hocam.
Gözlerinin içine bak ve seni çok seviyorum sana aşığım de ama yanında çiçek bulundur reddedilirsen başka kız buluruz sıkıntı yok illa seni sevmesi için uğraşma :D
Böyle derse kız arşa çıkar. Bitti hocam artık o devir. Kıza onu sevdiğini söylemek yerine ona bunu cümlelerinle, kelimelerinle hissettirmen gerekiyor. Doğru yerde doğru kelime kullanırsan kızın kafasında sizden hoşlanma fikri yoksa bu fikir oluşacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı