Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

15 yaşında biraz erken değil mi böyle şeyler için sanki, bilemedim.
Sevgili konularını sevmem ama bu konulara gelen bu tarz yanıtları da sevmem. Aşkın yaşla ilgisi yoktur. Akıl seviyesiyle ilgisi vardır. Akıl seviyesi yeteri olgunluğa eriştikten sonra aşık olabilir.

Merhabalar herkese, hanımefendiye bir şekilde bunu söylemek istiyorum. Bu son sene, söyledim söyledim oldu da söyleyemezsem bütün duygularım çöp olabilir. Daha önce hoşlanıyorum demiştim. Okuldan arkadaşız. Var mı şu kardeşine önerisi olan?

Benim fikrim aşk adamı öldürür ah memati baş abim benim.
Risk bu tür konuların anahtarı.

Risk almadan viski içemezsin.

Merhabalar herkese, hanımefendiye bir şekilde bunu söylemek istiyorum. Bu son sene, söyledim söyledim oldu da söyleyemezsem bütün duygularım çöp olabilir. Daha önce hoşlanıyorum demiştim. Okuldan arkadaşız. Var mı şu kardeşine önerisi olan?

Geçen yıl bir kızla çıkıyorduk en azından ben öyle sanıyordum 26 gün sonra ayrıldık yani o ayrıldı neden mi havadan sudan sebeplerden 3 gün sonra sıra arkadaşımla çıkmaya başladı. Neyse ki corona girdi. Birdaha ne konuştum ne yolda selam verdim. Hayat boş gelmeye başladı o andan sonra. Hayat bir kızdan hoşlanmak ve sonra ondan ayrılmak için çok kısa.

Geri
Yukarı