Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

Ona herkesin kullandığı herkesin yapabileceği şeyleri yapma ne bileyim şimdi tanımadan fikirde veremiyorum herkeste işleyen tek bir fikir yoktur her kadında farklı farklı işler gibi gibi yani ona özel olduğunu hissettir neleri sever nelerden etkilenir illaki zaafı vardır bir açık noktasını bul oradan atak yap.

Merhabalar herkese, hanımefendiye bir şekilde bunu söylemek istiyorum. Bu son sene, söyledim söyledim oldu da söyleyemezsem bütün duygularım çöp olabilir. Daha önce hoşlanıyorum demiştim. Okuldan arkadaşız. Var mı şu kardeşine önerisi olan?
Seni Seviyorum diyerek.

Kız ile doğru düzgün yüz yüze buluşamadık. İnstagram'dan konuşuyoruz, kız bir anda soğudu gibi geldi. Açıkcası moralim bozuluyor bu durumdan. Ters bir şey söylemiyorum. İltifat ediyorum fakat durum bu şekilde. :(

Not: "Moralim bozuk bir kaç gündür ve bunu herkese yansıtıyorum." dedi. Ne yapacağım?

Kız ile doğru düzgün yüz yüze buluşamadık. İnstagram'dan konuşuyoruz, kız bir anda soğudu gibi geldi. Açıkcası moralim bozuluyor bu durumdan. Ters bir şey söylemiyorum. İltifat ediyorum fakat durum bu şekilde. :(

Not: "Moralim bozuk bir kaç gündür ve bunu herkese yansıtıyorum." dedi. Ne yapacağım?
Bir anda soğudu derken? En son konuşamamıştın daha ben mi atladım.
Daha sevdiğini söylemediysen instagramdan da söyleyebilirsin.Kendini ifade eden kısa öz bi mesajla.Şimdilik söylemeyeceğim diyorsan kızı çok darlama yoksa açılana kadar senden soğuyabilir.

Morali bozuksa yanında olduğunu söyle ama çok da darlama dediğim gibi.İyi şanslar :)

Geri
Yukarı