Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

"Moralim bozuk bir kaç gündür ve bunu herkese yansıtıyorum." dedi. Ne yapacağım?
Bana sizden ilgi beklemiş gibi geldi ama bu tahmin sadece kızların söylediklerinden ne istediklerini anlamak zor. Siz de konuşmak istersen konuşabiliriz ama istemiyorsan seni sıkarak moralini daha fazla bozmak istemem falan diyin.

Not:Bunları kendi düşüncelerimdir. Kız konusunda tecrübeli değilim. Anlamam ama tavsiye vermeye çalıştım.

Arkadaşlar yüz yüze görüşemeyeceğiz gibi duruyor. Mecburiyetten dolayı sanaldan söylemem gerekiyor. Ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Direkt patlatayım mı? Yoksa başka bir şekilde mi söyleyeyim? Tavsiyelerinizi bekliyor olacağım.

Arkadaşlar yüz yüze görüşemeyeceğiz gibi duruyor. Mecburiyetten dolayı sanaldan söylemem gerekiyor. Ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Direkt patlatayım mı? Yoksa başka bir şekilde mi söyleyeyim? Tavsiyelerinizi bekliyor olacağım.
Telefondan arayıp uzun uzun sohbet edin, ardından patlatın bence.

Discord'ya da Skype gibi bir uygulama kullanabilirsiniz. Mesajlaşma çok etkili olmayacaktır. Yakın vakitte yüz yüze görüşemeyecekseniz en iyi çözüm bu olacaktır.
Herhangi bir gelişme var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı