Sevdiğim kız beni arkadaş olarak görüyor

Devir itiraf etme devri değil maalesef. Onu sevdiğinizi belli edecek şeyler yapın, tavsiyem onun sizden hoşlandığını anlayana kadar tekrar bir şey söylemeyin aşk konusunda. Karantinadan çıkınca şöyle bir şey yap mesela;
Mezarinizi toprak mi istersiniz yoksa kirec mi?

Sohbet başlatıp oradan oraya buradan buraya bağlayıp sonra merak ettim de rehberinde ne diye kayıtlıyım? Tarzı bir şey söyleyebilirsin.
Geçen gün wp fotosu gidince sordum beni mi engelledin diye hayır rehberim silindi dedi. Yani başka bir şekilde etkilemem lazım hocam kıza bidaha rehberinde ne diye kayıtlıyım diye sormak saçma olur.

Arkadaş kalıp kısa süre içinde ufak ufak zorlayabilirsin, ama gidip direkt açılarak değil, konuşurken biraz biraz devam edebilirsin ve ona, onun senin için değerli olduğunu belli etmen gerek. Ona ilgi göster o seni yanında hissetsin bu şekilde düşüncesi değişebilir sana bir şeyler hissedebilir. Bir de kızın fikirlerinin değişmeme konusu var, kızı sen tanıyorsun umut yoksa gerçekten tamamen arkadaş olmak istiyorsa seninle, olayı uzatma çık işin içinden, arkadaş olarak kalmanı tavsiye etmem bu sadece sana zarar verir, seni yıpratır. Kız şu an böyle dediği için onula muhabbeti kesmen kızın gözünde seni kötü yapar ona değer vermediğini sadece onunla sevgili olmak için ona yakın olduğunu düşünmesine yol açar. Tavsiyem biraz daha yakın ol bir bak anla iyice olayı kendini uzaklaştırma, kendini uzaklaştırmak olacak işi de olmayacak hale getirir. Olayı tamamen kavra sonra kendini uzaklaştırmayı düşünürsün.

Arkadaş kalıp kısa süre içinde ufak ufak zorlayabilirsin, ama gidip direkt açılarak değil, konuşurken biraz biraz devam edebilirsin ve ona, onun senin için değerli olduğunu belli etmen gerek. Ona ilgi göster o seni yanında hissetsin bu şekilde düşüncesi değişebilir sana bir şeyler hissedebilir. Bir de kızın fikirlerinin değişmeme konusu var, kızı sen tanıyorsun umut yoksa gerçekten tamamen arkadaş olmak istiyorsa seninle, olayı uzatma çık işin içinden, arkadaş olarak kalmanı tavsiye etmem bu sadece sana zarar verir, seni yıpratır. Kız şu an böyle dediği için onula muhabbeti kesmen kızın gözünde seni kötü yapar ona değer vermediğini sadece onunla sevgili olmak için ona yakın olduğunu düşünmesine yol açar. Tavsiyem biraz daha yakın ol bir bak anla iyice olayı kendini uzaklaştırma, kendini uzaklaştırmak olacak işi de olmayacak hale getirir. Olayı tamamen kavra sonra kendini uzaklaştırmayı düşünürsün.
İçimde bir ümit var yok değil o yüzden zorlamak istiyorum yazıcam ama ne hakkında yazacağım hiçbir fikrim yok.
Lütfen zamanınız varsa bana instagramdan yazar mısınız size birkaç soru sormak istiyorum?
İnstagram:ichbinbarisx

O seni arkadaşı olarak görüyorsa sen de aynısını yapacaksın ve önüne dönüp işine bakacaksın bu kadar basit:) İlla o da sevecek diye bir şey yok. Belki yeni ve daha çok seveceğin bir insanla tanışacaksın bu sayede.

O seni arkadaşı olarak görüyorsa sen de aynısını yapacaksın ve önüne dönüp işine bakacaksın bu kadar basit:) İlla o da sevecek diye bir şey yok. Belki yeni ve daha çok seveceğin bir insanla tanışacaksın bu sayede.
Arkadaş kalmanın bana zarar vereceğini söylüyorlar fakat ben öyle olacağını düşünmüyorum. Tabikii tüm umudum fikrinin değişmesi.

Arkadaş kalmanın bana zarar vereceğini söylüyorlar fakat ben öyle olacağını düşünmüyorum. Tabii tüm umudum fikrinin değişmesi.
Arkadaş kalacaksan arkadaş kalmalısın. Pusuya yatmış çita gibi olmanın alemi yok:) Arkadaş kalabilirsin tabii. Ama mental olarak artık senin de onu arkadaş olarak görüyor olman gerekli. Yarın önür gün başkasıyla görünce Tiktok vari triplere girmemen gerekli:)

Geri
Yukarı