Sevdiğim kız beni seviyor mu?

Tabii sende haklısın. Sosyal sitesinde 2 konuşma ile sevdiğim kız benden hoşlanıyor mu diye anlamak zorundayım çünkü eskiyim.

Evet o mesajdan bu anlamı nasıl çıkardın öncelikle? Bir kişinin açtığı konu için yeni nesilde iş yok dedi. Bir kişinin dediği yüzünden koca nesle iş yok demek saçma bence.

Uzaklaşın hocam. Böyleleri genelde aşkı oyuncak yerine koyup, mesela sen üzülerken o gülen, aldatan tipler. Konuşmalarda öyle anladım. Ama olmayabilir. Fazla kendinizi bağlamayın. Eğer buluşursanız bu dediklerim geçerli olmayabilir.
Yalnız kız adresini yazmış. 😃 Sanaldan görüştüğün birine adres yazan biri büyük ihtimalle yalan söylüyordur. Kısaca o kızdan uzak durun dediğiniz gibi.

Sherlocked bey, sitemi içermiyorsanız üstünüze alınmayarak yolunuza devam etmeniz daha hoş olacak.

Üstüme alınıyorum. Ben de Z kulağından sayılırım ve hiç böyle hareketler yapmıyorum. Yukarıdaki arkadaşın yaşı neticesinde böyle konularda tam olgunlaşmadığı için böyle davrandığını düşünüyorum. Yani tamamen Z kuşağı ile ilgili bir durum yok.

Geri
Yukarı