Sevdiğim kız beni seviyor mu?

Arkadaşlar kızı çok seviyorum, sizce o beni seviyor mudur?
Dostum kusura bakma da ss atmandan ne kadar heyecanlı olduğunu anlayıp güldüm.
Sevip sevmediği ile ilgili bir şey diyemem çünkü resmen heves kokuyor ekran görüntüleri. Çıkma-sevgili konusuna gelirsek bir sansınızı deneyin ama yani 2 sayfa mesajdan bir şey anlaşılmaz tam olarak.
Ancak genelde sizin yaşınızdaki kızlar kanka gibi hitaplar kullanmadan erkeklerle konuşamıyorlar dost anlamında. Ve sizde de kullanmadığına göre bir deneyin yüksek ihtimalle çıkarsınız. Sizin yaşlarınızda genelde çıktıktan sonra sözde bir sevgi-aşk oluşuyor.

Dostum kusura bakma da SS atmandan ne kadar heyecanlı olduğunu anlayıp güldüm.
Sevip sevmediği ile ilgili bir şey diyemem çünkü resmen heves kokuyor ekran görüntüleri. Çıkma-sevgili konusuna gelirsek bir sansınızı deneyin ama yani 2 sayfa mesajdan bir şey anlaşılmaz tam olarak.
Ancak genelde sizin yaşınızdaki kızlar kanka gibi hitaplar kullanmadan erkeklerle konuşamıyorlar dost anlamında. Ve sizde de kullanmadığına göre bir deneyin yüksek ihtimalle çıkarsınız. Sizin yaşlarınızda genelde çıktıktan sonra sözde bir sevgi-aşk oluşuyor.

Kız tavlama ustası konuştu 😂😂

Uzaklaşın hocam. Böyleleri genelde aşkı oyuncak yerine koyup, mesela sen üzülerken o gülen, aldatan tipler. Konuşmalarda öyle anladım. Ama olmayabilir. Fazla kendinizi bağlamayın. Eğer buluşursanız bu dediklerim geçerli olmayabilir.
Bu adamın yazdıklarına bakarsak o da o kız gibi davranıyor yani çok sıkıntı vereceğini düşünmüyorum.
Sevdiğim kız beni seviyor mu: Hayır, her konuşan kız aşık kafasından çıkın. Yazdıklarından belli ki dostane düşünüyor.

2 fotoğrafla anlamayız dostum belki hoşlanıyordun konuşmanı devam ettir zamanla anlarsın onun hoşlanıp hoşlanmadığını.

Arkadaşlar kızı çok seviyorum, sizce o beni seviyor mudur?
Agam bunu sen kızın sana olan bakışlarından, uzun bir zaman sürecindeki hareketlerinden anlayacaksın. Bir insan herkese farklı davranır, ilgilendiğine farklı davranır. Mesela ufak bir sözünü hatırlıyorsa o an söylediğine önem vermiştir. Ya da durduk yere ilgi alanından falan rastgele bir konu açıyorsa yine ilgi gösteriyor demektir. Yani bildiğin ilgi gösterdiğinden anlarsın, ama tabi ki her ilgi gösteren aşıktır diyemem bunu kendin değerlendireceksin. Şahsen ben açılmaya değer birini bulunca direk gider söylerim vakit kaybının anlamı yok. Ve ilişkide ya da ilişkiden önce, eğer haklıysan kendinden taviz verme asla, sen her ne kadar seviyorum deyip de yaptığı hataları - eğer varsa- görmezden gelirsen o kadar kaybedersin. Ne kadar seviyorum desen de çok büyük ihtimalle günün birinde o bitirme mesajı ikinizden biriniz tarafından atılacak ve mutlaka belirli bir süre içinde hayatından tamamen çıkacak. Yani çok seviyorsun diye eğer sana karşı şu an bile kötü bir hareketi varsa söyle ve kaybetmekten çok korkma, insanoğlunun insanoğlundan üstünlüğü yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı