Sevdiğim kız için yardım eder misiniz?

Hocam nasıl gidiyorsunuz. Beni de alın.😀
Yavaştan Euro'ya yatırım yapmaya başlayacağım her yıl en az 1000 Euro yapmayı başarırsam problem yok :). Bir de yarım kalan İngilizce bilgimi tamamlayıp, Üstüne Almanca'yı katarsam problem yaşayacağımı düşünmüyorum.

Yavaştan Euro'ya yatırım yapmaya başlayacağım her yıl en az 1000 Euro yapmayı başarırsam problem yok :). Bir de yarım kalan İngilizce bilgimi tamamlayıp, Üstüne Almanca'yı katarsam problem yaşayacağımı düşünmüyorum.
Hocam ingilizce orada pek konuşmuyorlar. Konuştun diyelim anlıyor adam seni ama cevap almanca. Dil faşistliği var.

Yavaştan Euro'ya yatırım yapmaya başlayacağım her yıl en az 1000 Euro yapmayı başarırsam problem yok :). Bir de yarım kalan İngilizce bilgimi tamamlayıp, üstüne Almanca'yı katarsam problem yaşayacağımı düşünmüyorum.

Sıkıntı orada kalmak oluyor. Bende seneye work and travel yapıp biraz para kazanmaya çalışacağım.🙂

Merhabalar, ortaokuldan beridir sevdigim bir kız var ortaokuldayken cikma teklifi etmistim Red yedim. Yillar gecti onu gormedim okudugu okulu biliyorum. 10. sınıfa gidiyorum. Orta okul 7. sinifta en son gordum hiç yazismadim bile utandim reddettigi gunden beridir gormuyorum ama hala cok aşığım ne yapacagim? Bir şey yapamayacagimi bilmek beni tuketiyor inanin hala cok seviyorum yazamam bir yandan ona okul her şey ayri ve yillar sonra bir anda bilmiyorum goruslerinizi bekliyorum.
Bizden ne yardımı bekliyorsunuz? Gidip kızın camına taş atıp ''TheDoctorBW seni çok seviyor!'' diye bağıralım mı?
Ayrıca 1 kere reddedildiysen uzatmanın anlamı yok. Kız polise falan gider, başına iş açma.

Sıkıntı orada kalmak oluyor. Bende seneye work and travel yapıp biraz para kazanmaya çalışacağım.🙂
Evet onun için oradaki Türk mahallelerine gireceğim. Orada sıkıntı çıkmaz inşallah :D.
O zaman tamam. İsterseniz sizde bir alman gibi olup ingiltere de bile almanca konuşursunuz ingilizce bilseniz bile.
Öyle gerçekten ileride yine öğrenmek istediğim diller olur onları da öğrenirim :). En az 5 dil bilmek hiç de fena olmazdı.

Evet onun için oradaki Türk mahallelerine gireceğim. Orada sıkıntı çıkmaz inşallah :D.

Öyle gerçekten ileride yine öğrenmek istediğim diller olur onları da öğrenirim :). En az 5 dil bilmek hiç de fena olmazdı.
Aynen öyle. Dünyada 4 dil ve üstü bilen insan sayısı %3 sadece. Bu %3 dilimde olunca kendimle gurur duyardım.
Merhabalar, ortaokuldan beridir sevdigim bir kız var ortaokuldayken cikma teklifi etmistim Red yedim. Yillar gecti onu gormedim okudugu okulu biliyorum. 10. sınıfa gidiyorum. Orta okul 7. sinifta en son gordum hiç yazismadim bile utandim reddettigi gunden beridir gormuyorum ama hala cok aşığım ne yapacagim? Bir şey yapamayacagimi bilmek beni tuketiyor inanin hala cok seviyorum yazamam bir yandan ona okul her şey ayri ve yillar sonra bir anda bilmiyorum goruslerinizi bekliyorum.
Hocam durumunuz gerçekten kötü ama. Şimdi biz burada farklı şeyleri konuşuyoruz kusura bakmayın lütfen. Bence kökten çözüm şudur farklı bir kızla tanışmak sevgili olmana bile gerek yok. Günde 2-3 saat konuşsan bile kafan dağılır bir süre sonra aklında gider. Çok aklına getirme ama.

Geri
Yukarı