Sevdiğim kız için yardım eder misiniz?

Ne alaka iyi kötü olmak teklifi kabul/reddetmeye mi bağlı?
Yani hocam kızı seviyormuş fakat uzun yıllardır iletişimleri yokmuş dediğine göre. Kendisine dert ediyor kısaca. Bir kabul etse onu veya en azından konuşsalar normal arkadaş gibi günde 1-2 saat onun için daha iyi olmaz mı?
Ne alaka iyi kötü olmak teklifi kabul/reddetmeye mi bağlı?
Tabii ki de değil. Yani orada iyiden kastı. İyi kalpliyse. Yani şunu da diyebilir. Direk git başımdan da diyebilir. Fakat bir şeyler yapmaya çalışırsa onun için iyi olur diye düşünüyorum.

Kardeşim bende çok yaşanmışlıklar var bak 9. sınıfta birine aşık oldum 9 da kıza açıldım reddetti ama o kadar seviyordum ki kirpiginin 1 teline ömrümü verecek kadar hatta onu dışarda gördüğümde hemen kendiliginden gözlerim doluyordu farklı okullardaydık 9. sınıfın yazında acildim reddetti hala sevdim 10..sınıfın yazında acildim yine reddetti deli gibi seviyordum 11 de de şansımı denedim olmadı benden sana tavsiyebilirim çok zordur ama vazgeçmek zorundasın hayatına bakmak zorundasın bak ben 12..sınıfın gelecek kaygım çok fazla ne yap ne et unutmaya çalış önüne bak (zaten nerede görülmüş sevenin sevildiği).

Merhabalar, ortaokuldan beridir sevdigim bir kız var ortaokuldayken cikma teklifi etmistim Red yedim. Yillar gecti onu gormedim okudugu okulu biliyorum. 10. sınıfa gidiyorum. Orta okul 7. sinifta en son gordum hiç yazismadim bile utandim reddettigi gunden beridir gormuyorum ama hala cok aşığım ne yapacagim? Bir şey yapamayacagimi bilmek beni tuketiyor inanin hala cok seviyorum yazamam bir yandan ona okul her şey ayri ve yillar sonra bir anda bilmiyorum goruslerinizi bekliyorum.
Tekrar teklif edersen red yiyeceğinin garantisini verebilirim. Şansını arttırmak istiyorsan o insanla daha fazla muhatap olmalısın ki bu da düşük ihtimal. Evet seviyorsun zor bir durum ancak dünya da milyarlarca insan var. Ve sen tek birine takıldığın için hayatını berbat hale getiriyorsun.

Bu süre bence çok uzun süre hocam. Gece sürekli düşünüyosanız farklı şeyler yapın uyumadan önce uykunuz geldiğinde de 1-2 dakikada uyursunuz böylece düşünmemiş de olursun gün içinde de aklına geliyorsa onu kendin bir şekilde aklından çıkarman gerek düşünmemeye başladığında maksimum 1 haftaya unutursun. (bunlar unutmak istersen diye). Kaybedecek bir şeyin olmadığından, aynı okulda bile değilmişsiniz zaten Touh'un da dediği gibi en fazla 1 kez daha red yersin.

Hocam yolunuza bakın daha hayatın başındasınız geçmişte takılı kalmanın bir anlamı yok. Daha bir sürü kişi çıkacak karşınıza. Sevdiğiniz kişi kim bilir şu ankimleri düşünüyor. O yüzden unutmaya çalışın.

Merhabalar, ortaokuldan beridir sevdigim bir kız var ortaokuldayken cikma teklifi etmistim Red yedim. Yillar gecti onu gormedim okudugu okulu biliyorum. 10. sınıfa gidiyorum. Orta okul 7. sinifta en son gordum hiç yazismadim bile utandim reddettigi gunden beridir gormuyorum ama hala cok aşığım ne yapacagim? Bir şey yapamayacagimi bilmek beni tuketiyor inanin hala cok seviyorum yazamam bir yandan ona okul her şey ayri ve yillar sonra bir anda bilmiyorum goruslerinizi bekliyorum.
Aklında ne varsa değiştirmeden söyle bir kere eğer yine red yersen umudunu kes bence

Yeni konular

Geri
Yukarı