Sevdiğim Kıza Açılamıyorum

CapsOt

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir kızı seviyorum ama bunu ona nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Aynı sınıfta değiliz onu gördüğümde bir değişik oluyorum kolidorda görüyorum direk bana bakıyor neyse konunun aslı şu böyle konularla pek aram yoktur yani öyle kolay kolay kız sevmem. Bana taktik önerirseniz sevinirim. Belki de kıza da beni seviyor ama ben bunu nasıl söyleyeceğim bilmiyorum.

Not: Böyle konuları kimseye söyleyemediğim den buraya yazdım.

İlk başta biraz tanımaya çalış. Sonra selam falan ver. Arkadaş olmaya çalış. Sonra devamı gelir. İlk önce onun etrafında biraz dolaş seni görsün.

Aranızda diyalog kurmaya çalış. Kız ile konuşabileceğin bir kaç muhabbetin olsun. Yoksa kız karşına geldiğinde donar kalırsın. Eğer ortak nokta bulursan oradan yürü.

Bence sürekli ona baktığın için o da anlamıştır bir şeyler hissettiğini, o da bakıyordur sana "yine bakıyor mu?" diye. İlk önce dersle ilgili bir şey sormaya git, kitap iste, iletişime geç. Sevgilisinin olup olmadığını öğrenmeye çalış arkadaşlarının sayesinde. Fakat öğrenmek istiyormuş gibi sorma, bahane bul. Arkadaş olursanız fazla yakınlaşma "kanka" gözüyle bakmaya başlar.

Onun arkadaşları bizim sınıfta. Kızlarla konuşamıyorum dediğim gibi yanına gitsem odun gibi kalacağım benim korkum ondan dolayı.

Onun arkadaşları bizim sınıfta. Kızlarla konuşamıyorum dediğim gibi yanına gitsem odun gibi kalacağım benim korkum ondan dolayı.
Kız ile çekinmeden konuş. Her zaman kendin olarak konuş. Başkasını taklit etmeye veya ona özenmeye çalışma. Kız seni severse sen olarak sever. Eğer bir ortak nokta bulursan oradan yürü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı