Sevdiğim kıza açılamıyorum

Daha fazla  
Arkadaşlar 11. sınıfım. Bir kızdan hoşlanıyorum. Farklı sınıflardayiz ve onun sınıfında bir kız arkadaşım var. Arkadaşıma o kızı sevdiğimi söyledim fakat o kız agresif ve değişik bir yapısı var diyor, olmaz o iş, kabul etmez diyor. Sevdiğim kız, arkadaşımı da pek haz etmiyor.
İlk önce arkadaş mi olmalıyım? Nasıl yakinlasabilirim çok utangaç bir insanım.
Hiç sevgilim olmadı, utangaçlığım da buradan geliyor sanırım.
Sizce ne yapmalıyım? Daha önce bir kıza arkadaşken açıldım ve reddedildim bundan dolayı da korkum var. Bana"git seni seviyorum de" demeyin. Yaptım, cevabımi da aldım.
Daha önce reddedildiğimde çok kötü olmuştum, unutması zor oldu, hala aklımda az da olsa.
Ne kaybedersin falan demeyin kabul etmezse çok daha kötü oluyorum. Açılıp reddedilmektense sevdiğim olarak kalması daha iyi düşünüyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Sizce ne yapmalıyım? Daha önce bir kıza arkadaşken açıldım ve reddedildim bundan dolayı da korkum var. Bana"git seni seviyorum de" demeyin. Yaptım, cevabımı da aldım.

Burada size bunun dışında diyecek bir şeyleri yok. Ne bekliyorsunuz bizden? Vahiy mi indirelim?

Sen daha sert ve sözünü geciren bir yapıda ol, kız da öyle tanısın seni sonra toplu olarak bir yerlere cagır birkac kisiyi. İcinde o kız da olsun. Sonra kızla konusmaya basla orada.

Arkadaşlar 11. sınıfım. Bir kızdan hoşlanıyorum. Farklı sınıflardayiz ve onun sınıfında bir kız arkadaşım var. Arkadaşıma o kızı sevdiğimi söyledim fakat o kız agresif ve değişik bir yapısı var diyor, olmaz o iş, kabul etmez diyor. Sevdiğim kız, arkadaşımı da pek haz etmiyor.
İlk önce arkadaş mi olmalıyım? Nasıl yakinlasabilirim çok utangaç bir insanım.
Hiç sevgilim olmadı, utangaçlığım da buradan geliyor sanırım.
Sizce ne yapmalıyım? Daha önce bir kıza arkadaşken açıldım ve reddedildim bundan dolayı da korkum var. Bana"git seni seviyorum de" demeyin. Yaptım, cevabımi da aldım.
Daha önce reddedildiğimde çok kötü olmuştum, unutması zor oldu, hala aklımda az da olsa.
Ne kaybedersin falan demeyin kabul etmezse çok daha kötü oluyorum. Açılıp reddedilmektense sevdiğim olarak kalması daha iyi düşünüyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam ben 1 günlük gördüğüm kıza açıldım ve ret yedim. Sana tavsiyem ilk önce arkadaş ol. Bana seni tanımıyorum falan dedi ve çok haklıydı. Keşke arkadaş olsaydım diyorum kendime.

Yeni konular

Geri
Yukarı