Sevdiğim insana açılamıyorum

Beraber oyun oynayarak sohbet edebilirsiniz. Ama sadece şunu söylemek istiyorum. Bir kaç güzel ayın ardından çok üzülürsün. Yaşadığımdan biliyorum.

Merhaba, arkadaşlar söylemiş ben de ek olarak söylemek istedim. Acele edersen başlamadan biter şu an ona duygularını açacak bir konumda değilsin. Açarsan en iyi ihtimalle kız seni cepte bilir onun istediği kadar var olursun, ki bu en iyi ihtimal seni hiç görmemekte isteyebilir. Sanaldan muhabbeti arttırma yoluna git ama cıvıklaşmadan. Beraber yapabileceğiniz aktivitelere davet et onu. Mesela Netflix chat, oyun oynuyorsa beraber oyun oynamak(mobil, PC fark etmez). Kıza belli etmeden hafiften üstüne düş ama bir o kadar da kendinden gizli bir kapı bırak seni hep merak etsin. Onu önemsediğini göster bugün neler yaptın, nasılsın gibi sorular sor ama bir bu kadar da uzak dur. Dediğim gibi kız seni cepte keklik hissettiği an her şey biter.

Friend Zone'a düşmemeyi iyi başarmışsınız-genelde bana hep bu oluyor da 😅 - mutluluklar.

Ay bir de arkadaşlar arasında rezil olmak ya da dalga geçmeleri varya Allah göstermesin en utandığım şeydi o :D teşekkür ederim.
Merhaba, arkadaşlar söylemiş ben de ek olarak söylemek istedim. Acele edersen başlamadan biter şu an ona duygularını açacak bir konumda değilsin. Açarsan en iyi ihtimalle kız seni ceptebilir onun istediği kadar var olursun, ki bu en iyi ihtimal seni hiç görmemekte isteyebilir. Sanaldan muhabbeti arttırma yoluna git ama cıvıklaşmadan. Beraber yapabileceğiniz aktivitelere davet et onu. Mesela Netflix chat, oyun oynuyorsa beraber oyun oynamak(mobil, PC fark etmez). Kıza belli etmeden hafiften üstüne düş ama bir o kadar da kendinden gizli bir kapı bırak seni hep merak etsin. Onu önemsediğini göster bugün neler yaptın, nasılsın gibi sorular sor ama bir bu kadar da uzak dur. Dediğim gibi kız seni cepte keklik hissettiği an her şey biter.

Sanmıyorum onun öyle yapıcağını. Ama söylediklerinize dikkat edeceğim. Teşekkür ederim.

Açılmanı önermem muhabbeti ilerletip yakınlaştığınız beraber dışarı çıkıp gezdiğiniz zaman zaten hissediliyor bu söylemeden oluruna bırakmak daha basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı