Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Bu konu boş değil bir kere adam fikir almak istiyor o zaman konu dışı eğlence ve mizah kısımları olmazdı bu konular çok önemlidir. Belki evlenecek o kızla belki hayatı çok mutlu olacak boş olan sen oluyorsun bu durumda.

Onu kaybetmekden korkuyorum anlarsın ya.

Eğer anlayışlıysa seni anlayacaktır 3.5 sene olmuş kız eğer senden hoşlanmasa o kadar arkadaş olamazdınız.
Abi bilmiyorum ne yapacağımı ama gerçekten çok seviyorum onu.

Bilmiyorum gerçekten ne yapacağımı.

Boş ver kafaya takma kanka boş yapıyor.

Zaten onu sevdiğimi biliyor sadece hata yapıp daha birbirimizi tanımadan açılmıştım şimdi söylesem neder bilmiyorum onuda kaybetmek istemiyorum ondan.

Abi ben ne yapacağım bir tavsiye verebilir misiniz?

3.5 yıl boyunca sevdiysen hep seversin onu şap diye söyleme sevdiğini kademe kademe ilerle.

Yok Benimle Konuşmaz Diye Korkuyorum Ondan.
Daha önce de açılmışsın zaten bunun arkadaşlığınıza bir etkisi oldu mu? Ayrıca samimi iyi bir arkadaşın olarak tanımlıyorsun. Bunun için arkadaşlığını bitireceğini sanmam ama sen kendi arkadaşını benden daha iyi tanıyorsundur. Ne yapacağın tamamen sana kalıyor ya sakla ve arkadaşlığa devam ya da yarı yarıya şansını dene.

Daha önce de açılmışsın zaten bunun arkadaşlığınıza bir etkisi oldu mu? Ayrıca samimi iyi bir arkadaşın olarak tanımlıyorsun. Bunun için arkadaşlığını bitireceğini sanmam ama sen kendi arkadaşını benden daha iyi tanıyorsundur. Ne yapacağın tamamen sana kalıyor ya sakla ve arkadaşlığa devam ya da yarı yarıya şansını dene.
Hayır Zaten İlk Söylediğim Zaman Daha Birbirimizi Tanımıyorduk Bilmiyorum Şimdi Söylesem Neder Aklımda Hiç Bi Fikir Yok.

Selamlar abilerim, iyi geceler abilerim. Size bir şey sormak istiyorum. Ben sevdiğim bir kıza açılmak istiyorum ama açılamıyorum. Kızla 3.5 senedir çok iyi sami miyiz?
İlk tanıştığımız zaman çok kiloluydum, 90 kiloydum onun için 30 kilo verip 60 kiloya indim. Kilolu olduğum zaman hata yapıp çıkma teklifi etmiştim ve demişti ki seni kardeşim olarak görüyorum şimdi çıkma teklifi etsem ne diyeceğini bilmiyorum ve çok sami miyiz hep yanıma gelir beraber bizim evde film izleriz şarkı söyleriz falan çok seviyorum onu.

Birlikte şarap veya bira için, kana karıştıktan sonra yavaş yavaş açıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı