Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Açıl yıllar sonra "acaba" demekten iyidir.
Haklısınız.
Bal gibi açıl kardeşim, pişmanlığın falan olmasın ilerde.
Dediğin gibi sana değer veriyorsa, seni sevmiyorsa bile çıkma teklifini bam diye reddetmez, yavaştan alır, senin anlayacağın dilde konuşur, kibarca reddeder.
Ama bide şu var benim tipim çok iyi değil yani yakışıklı değilim orta derece bi tipim var ondan korkuyorum.

Tamam abi şansımı denicem eğer yarın işi olmazsa sahile çağırıcam.

Ok inşallah başarırsın yazmayı unutma ne olduğunu sakın.
Haklısınız.

Ama bir de şu var benim tipim çok iyi değil yani yakışıklı değilim orta derece bir tipim var ondan korkuyorum.

Tip önemli olsaydı 4 tane sevgilim olmazdı (not: Yanlış anlamayın namussuz değilim hepsi sırayla aga aynı anda değil yani :) )

Tip önemli olsaydı 4 tane sevgilim olmazdı (not: Yanlış anlamayın namussuz değilim hepsi sırayla aga aynı anda değil yani :) )
Haklısın abi sevgi kalpten gelir.

Abi kabul etmez bence bide sınavlara çalışıyor ondan ben kabul ediceğini sanmam.
Korkma. Açılınca ret yersen, yine de arkadaş kalabilir miyiz diye sor. Yüzde doksan beş evet diyecektir. Kim 3 yıllık arkadaşını beni seviyor diye bırakır ki 🙂 ?
Ben çok yakışıklı olmadığım için bilemiyorum kabul edermi.

Haklısın abi sevgi kalpten gelir.

Abi kabul etmez bence bir de sınavlara çalışıyor ondan ben kabul ediceğini sanmam.

Ben çok yakışıklı olmadığım için bilemiyorum kabul eder mi?

Okudum yazıları çok hoş bir yazı. Herkesin merak ettiği soru: Sonuç ne oldu tip önemli değil arkadaşım iç önemli iç. Bir portakal düşün dış güzellik portakalın kokusu iç güzellik ise tadı gibidir tat mı önemli koku mu? Buna karar ver ve sor.

Okudum yazıları çok hoş bir yazı. Herkesin merak ettiği soru: Sonuç ne oldu tip önemli değil arkadaşım iç önemli iç. Bir portakal düşün dış güzellik portakalın kokusu iç güzellik ise tadı gibidir tat mı önemli koku mu? Buna karar ver ve sor.
Abi açılcam cumartesi gelirse sölicem ama abi kaybedeceğim için kazanamıyıcağım ama çok sevdiğim için bilemiyorum abi.

Biliyorum tek yanımda olan kişi o 3.5 senede her şeyim oldu bana hem sevdiğim hem dostum oldu
Onu kaybetmek istemiyorum çok seviyorum onu.

:/.

Sen reddedildiğinde kilon için reddedildiğini mi düşündünde 30 kilo verdin yoksa o sana kilonla alakalı yorumlar yapıyor muydu?

Sen reddedildiğinde kilon için reddedildiğini mi düşündünde 30 kilo verdin yoksa o sana kilonla alakalı yorumlar yapıyor muydu?
Hayır yapmadı herzaman yanımda durdu tabi sınıfla aram iyi değildi onlar dalga geçerdi
ben kilo verince hepsi kapak oldu zaten ama hepsi benle dalga geçmek için arkadaş olmuşlar bana öyle dedi bende üzüldüm birazcık üzülme dedi bana ben herzaman yanındayım ne olursa dedi bende senin dedim gerçekten çok seviyorum onu kaybetmekde istemiyorum ne olursa onun yanındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı