Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Dediğim gibi sonunu düşünen kahraman olamaz. Sen hayat umudunu o kıza bağladıkça zarar görürsün hayat uzun karşına düzgün insanlar çıkıcak illa bu yaşlarıda atlatıcaksın o dalga geçenlerin sana yalvardıklarını da görüceksin sen içine kapanık biri olma sakın.

Kendini zehirliyorsun. Eğer açılmassan sonu çok kötü biter. Geçen bir yerde okudum herif açılmamış birkaç yıl sonra başka bir adam kızın sevi olmuş evlenmiş. İşin kötü yanı hâlâ arkadaşlarmış ve karı koca açılamayan adamla sohbet edip buluşuyorlarmış. Sende böyle olmak mı istiyorsun?

3.5 yıl önce 12 yaşındaydın. Kız tanımadığı kişinin teklifini kabul etmez mantıken.
haklısın abi.
Sakın öyle bir şey yapma.
Abi bikere denedim elim kesildi dikiş attılar.

Abi ben hep kaybediyorum kazanamadığım bir şey yok maalesef.

Burada abiler kazandın her ne kadar forum ortamıda olsa bu forumda hiçbir kötü niyetli insanın olduğunu düşünmüyorum bu kadar yardım eden kişilerin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum.

Dediğim gibi sonunu düşünen kahraman olamaz. Sen hayat umudunu o kıza bağladıkça zarar görürsün hayat uzun karşına düzgün insanlar çıkıcak illa bu yaşlarıda atlatıcaksın o dalga geçenlerin sana yalvardıklarını da görüceksin sen içine kapanık biri olma sakın.
Abi benim tek istediğim o benim olsun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı