Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Kendine şunu sorman gerek. Yarın bir gün bu hanımefendi birisine aşık olur ve sana bunu anlatırsa kaldırabilir misin? Onu kalbin sızlamadan dinleyebilir misin? Bunun cevabı hayır kaldıramamsa git açıl yok ben kaldırırım ne olursa olsun diyorsan arkadaşlığını koru. Çünkü bu arkadaşlık bu dediğim noktaya gelince bitecek en azından tek taraflı bitecek. İki ucu boklu değnek ama birisinde bir şansın varken, bekleyerek arkadaş kalarak hiç şansın olmayacak aksine kendini daha çok yıpratıp üzeceksin. Bunun cevabını ver ve öyle hareket et naçizane tavsiye ^_^

Selamlar abilerim, iyi geceler abilerim. Size bir şey sormak istiyorum. Ben sevdiğim bir kıza açılmak istiyorum ama açılamıyorum. Kızla 3.5 senedir çok iyi samimiyiz.
İlk tanıştığımız zaman çok kiloluydum, 90 kiloydum onun için 30 kilo verip 60 kiloya indim. Kilolu olduğum zaman hata yapıp çıkma teklifi etmiştim ve demişti ki seni kardeşim olarak görüyorum şimdi çıkma teklifi etsem ne diyeceğini bilmiyorum ve çok samimiyiz hep yanıma gelir beraber bizim evde film izleriz şarkı söyleriz falan çok seviyorum onu.
Büyük ihtimal kendine işkence ediyorsun. Hiç gerek yok. Gözlerine bakarak güzel bir ses tonuyla güzel bir cümle kur ve daha fazla dayanamadığını söyle. Ama bunun sonunda ilişkiniz zarar görebilir ki bana sorarsan böyle olacaksa zarar görmesi daha iyidir sen ona biterken o seni arkadaş olarak görmesi kötü.

Kendine şunu sorman gerek. Yarın bir gün bu hanımefendi birisine aşık olur ve sana bunu anlatırsa kaldırabilir misin? Onu kalbin sızlamadan dinleyebilir misin? Bunun cevabı hayır kaldıramamsa git açıl yok ben kaldırırım ne olursa olsun diyorsan arkadaşlığını koru. Çünkü bu arkadaşlık bu dediğim noktaya gelince bitecek en azından tek taraflı bitecek. İki ucu boklu değnek ama birisinde bir şansın varken, bekleyerek arkadaş kalarak hiç şansın olmayacak aksine kendini daha çok yıpratıp üzeceksin. Bunun cevabını ver ve öyle hareket et naçizane tavsiye ^_^
Abi ben zaten mutlu olamam istesemde benim tek istediğim o abi benim ailem benden nefret ediyo ben buna dayanamamışım ona nasıl dayanıyım.

Büyük ihtimal kendine işkence ediyorsun. Hiç gerek yok. Gözlerine bakarak güzel bir ses tonuyla güzel bir cümle kur ve daha fazla dayanamadığını söyle. Ama bunun sonunda ilişkiniz zarar görebilir ki bana sorarsan böyle olacaksa zarar görmesi daha iyidir sen ona biterken o seni arkadaş olarak görmesi kötü.
Abi kabul ederse onunla mutlu olmayı çok isterim.

Abi ben zaten mutlu olamam istesemde benim tek istediğim o abi benim ailem benden nefret ediyo ben buna dayanamamışım ona nasıl dayanıyım.
Her şey olacağına varır kardeşim. Görecek yaşayacak daha çok günlerin var. Ondan dolayı geleceğe umutla bak. Bu işler nasip kısmet işleri. Bekleyerek hiçbir şey olmaz. Kader gayrete aşıktır. İçinden ne geliyorsa öyle yap ben sana açıl veya açılma diyemem ama bu şekilde mutlu değilsen bu durumu değiştirmek için bir şansın var ve onu iyi değerlendir. Sen elinden geleni yap olmuyorsa bil ki daha iyisi olacağı içindir. İçin ferah olsun biraz akışına bırakmakta yarar var yoksa manyak olursun

Geri
Yukarı