Sevdiğim kıza nasıl yakınlaşırım?

Bence de. Ben çok mutlu olurdum. İşte dünya çeşit çeşit insan var. Unutmaya çalışıyorum ama okulda karşıma çıkıyor. Bir de ortak arkadaşlarımız olunca iş daha problemli. Geçenlerde arkadaşlarımla beraber konuşuyorken karşılaştık yüzüme bile bakmadı.
Saçma saçma yapıyorlar kendilerini. Eşitlikten bahsediyorlar, siz olsanız eminim ki öyle yapmazdınız ona karşı öyle eğer o öyle bir durumda olsaydı. O zaman eşitlik varsa onun da öyle yapması gerek.

Hocam sevgili mevgili boş iş bence ortaokul ve lise yaşlarında. Ben de ortaokul 8'e gidiyorum. Sevgilim var ama aslında yokta gibi. Fakat o beni seviyor ben de onu seviyorum. Ne o bana diyor bugün neden yazmadın, ne de ben ona öyle soruyorum. Olacaksa böyle olsun. Yoksa gerek yok öyle. İki dk işin olsa bakamadın diyelim, beni aldatıyor musun diyen bir tip ise bulaşmasın daha iyi.
8. sınıfta hiç bulaşmayın o işlere. Sınavlarınıza çalışın.

Hocam öyle birşeyi ya mafya biri böbrek çalmak için ya da +18 işler yapan kızlar çekimde yapıyor ama. Aa güzel hanım sizi çok beğendim gelin sizi bir yerlere götüreyim.
Üniversite ortamlarında çok doğal bunlar. Ayrıca hiç yapmamış biri için tuhaf gelebilir anlayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı