Sevdiğim kıza nasıl yakınlaşırım?

Arkadaşça yaklaşacaksın. Sonra arkadaş ortamındakilerle konuşacaksın. Ona iyice yakınlaşmak için. Evleriniz yakınsa mesela sen şurada mı oturuyorsun? Aa bende falan diceksin. :D Buluşacaksınız. Liseye gidiyorsan çok daha iyi. Sonra buluştuğunuz zaman söylemeye hazır hissedince söyleceksin. WP / İnsta'dan falan çok uğraşma bence. Bu benim görüşüm, ben pek beceremiyorum ondan da olabilir :D Tamam sonra onun da gönlü varsa olur zaten. Lise'de aslında genelde bu işler doğaçlama yürür.

Ergenlik döneminde kızlar havalı hep ön planda olan bir de badboy diye tabir edilen erkekleri seviyorlar. Ama yaş ilerledikce karakter oturunca daha sakin beyefendileri istiyorlar. Ha bir de para var🤣

Ee tabii paran olacak. Benim yoktu ama sanayi de orada burada çalışarak para kazanıp yiyordum. :D Zengin havası atıyordum bir aralar :D

Ergenlik döneminde kızlar havalı hep ön planda olan bir de badboy diye tabir edilen erkekleri seviyorlar. Ama yaş ilerledikce karakter oturunca daha sakin beyefendileri istiyorlar. Ha bir de para var🤣
Hocam para olmadan olmuyor gerçekten onlar için aslında Türkiye'dekiler için bunu rahat diyebiliriz. Yurt dışında da geçerli kısmi olarak.

Hocam para olmadan olmuyor gerçekten onlar için aslında Türkiye'dekiler için bunu rahat diyebiliriz. Yurt dışında da geçerli kısmı olarak.

Bazıları işi ticarete döktü, evlenip çocuk yapıp boşanıp nafaka alıyorlar. Ben böyle olayları okuyunca güvenemiyorum karşı cinse.

Yeni konular

Geri
Yukarı