Sevdiğim kıza nasıl yakınlaşırım?

Hocam mart ayındayız.
Yenir hocam ben geçenlerde canım çekti aldım 😂😂😂.
Tanışıp tanışmamanın bir önemi yok, sokakta gördüğün beğendiğin bir kızla da kısa bir süre sohbet edip bir yerlere davet edebilirsin.
Orası doğru fakat o Türkiye'de ne kadar doğrudur bilinmez. 4-5 yıl tanışıyorlarsa yakın arkadaş listesindedir diyecektim ben.

Tanışıp tanışmamanın bir önemi yok, sokakta gördüğün beğendiğin bir kızla da kısa bir süre sohbet edip bir yerlere davet edebilirsin.
Hocam öyle birşeyi ya mafya biri böbrek çalmak için ya da +18 işler yapan kızlar çekimde yapıyor ama. Aa güzel hanım sizi çok beğendim gelin sizi bir yerlere götüreyim.

Hocam öyle birşeyi ya mafya biri böbrek çalmak için ya da +18 işler yapan kızlar çekimde yapıyor ama. Aa güzel hanım sizi çok beğendim gelin sizi bir yerlere götüreyim.
Bence zaten o olay Türkiye'de pek mümkün değil. 2-3 ay önce şansımı deneyeyim dedim. Dedi güvenliği çağırıcam şimdi diye. Dedim ben de tamam o zaman.

Hocam ben şunu anlamıyorum. Neden bir kıza sevdiğini belirttikten sonra kız sevmiyorsa uzaklaşır veya daha dikkatli davranır ki?

Bende anlamıyorum 2 yıllık arkadaştık bir gecede benimle konuşmayı bıraktı, beni depresyona soktu. Galiba onlara karşı takıntılı olacağımızı zannediyorlar. Ya da ego tatmini bilemiyorum.

Dostlar merhaba,
Öncelikle sevdiğim bir kız var ama ben bu kıza nasıl ve ne şekilde yakınlaşıp ona açılıcam bilmiyorum. O yüzden size başvurmaya karar verdim. Dediğim gibi nasıl ve ne şekilde yakınlaşırım. Aynı sınıftayız beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Yardmlarınızı için şimdiden teşekkürler.
Hocam kız sizi bile tanımıyorsa bir arkadaşlık yapmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı