Sevdiğim kıza nasıl yakınlaşırım?

Orada insanların 3'ten fazla sevgili geçmişi oluyor genelde. Adamlar bizim gibi değillerki ilk olduğu sevgiliyle evlensin. Bizde 2 yıl geçince hemen evlenelim de hiç ayrılmayalım kafası var. Ama 4 yıl sonra ayrılıyor Türkiye'de insanlar. Son zamanlarda çok arttı zaten boşanma oranı.

Kültür farkı.

Sevildiğini bilmek hissetmek iyi bir histir.Tartışmasız herkes için öyledir bu insanların doğasında var zaten. Fakat kimisi bunu reddediyor garip şekilde. Şu pandemi döneminde bana öyle diyen 2 kişi oldu fakat 2 kişiyle de iletişimi kesmedim. Zaten bir süre sonra anlıyorlar durumu.
Kız senden hoşlanmıyorsa zorla seninle sevgili olamaz, şimdi gidip sana ''seni arkadaş olarak görüyorum'' demekten de çekinir.

Yok yok arkadaşlar uyumadım,geldim.Laptop parça değişikliği yapıyordum.En iyisi biraz yakınlaşıp belli etmek.Ondan sonra gerisi gelir diye düşünüyorum.(Yaş 1 Kasım 2000 hangi takvime göre hesaplarsanız)

Yok yok arkadaşlar uyumadım,geldim.Laptop parça değişikliği yapıyordum.En iyisi biraz yakınlaşıp belli etmek.Ondan sonra gerisi gelir diye düşünüyorum.(Yaş 1 Kasım 2000 hangi takvime göre hesaplarsanız)
Yani yaş 20. O zaman ben bir şey diyemem. O yaşlarda nasıldır o işler pek bir fikrim yok.
Yani yaş 20. O zaman ben bir şey diyemem. O yaşlarda nasıldır o işler pek bir fikrim yok.
Yani 20 yaşında bir kızla hiç tanışmadım o yüzden de bir şey diyemiyorum.

Önce sosyal medyasını kurcala, özellikle Twitter'dan hoşlandığı şeyleri falan öğrenebilirsin, sonra konuşmak için fırsat kovala ve hakkında önceden bildiğin bilgileri kullanaraktan sohbet kurmaya başla. Kısa sürede seninle samimi olacağına garanti verebilirim. Kızların hoşlandığı konuları tespit edip, bunlar üzerine konuşmak her zaman işinize yarar. 😉

Geri
Yukarı