Sevdiğim kızdan Red yedim üstüne kız başkasını seviyor

Öncelikle başlıktaki ret kelimesinin "red" şeklinde ve büyük yazılmalı LoL'deki kırmızı korkabuk amcamızı çağrıştırdı.

Olaya gelecek olursak; sınıfındaki kızları düşün. Sırayla hepsi gelip senden hoşlandığını söylese, hepsine evet der miydin? Hiç sanmıyorum. Reddetme nedenin ne ise, o kızın seni reddetme nedeni de o olabilir. Belki de farklı bir şeydir.
Tipsiz olduğunu düşünüyordur. Ya da yeteri kadar yakışıklı olmadığını. Yeteri kadar akılı değilsindir, belki de kaslı. Kısasındır, belki de çok uzun. Bunun dışında çok konuşma vb. sevmediği kişilik özelliğin olabilir. Belki de sadece bir yıl sonra ayrılmak zorunda kalacağı birine bağlanmak istemiyordur.
Başka birini sevdiğini söyleme sebebi muhtemelen seninle uğraşmak istemediği için.

Başka gelin adaylarına yelken açmanı tavsiye ederim.
Çok teşekkürler
Genç arkadaşım, kendini çok üzmemeye çalış. Ben de red yedim zamanında. Bazen diyorsun bu kızı unutamam, unutuluyor sonra daha iyisi geliyor o da unutuluyor. Kıza daha yazma. Her yerden engelle. Artık öyle biri olmasın hayatında. Sonra karşına gelecek yeni fırsatları değerlendir. Daha iyisi de çıkacak karşına. Tecrübeyle sabit.
Abi çok teşekkürler bende öyle yapmaya çalışıyorum.
Nasip değilmiş diyelim. Ama belki daha iyi olmuştur. Belki daha iyi biriyle tanışırsın, belki o kişinin sana zararı olacaktı. Üstelik "burası tanışma sitesi değil" diyen arkadaşlar. Evet burası teknoloji formu, ama konu dışı bir şey bu. Adı üstünde konu dışı. Üstelik yardımcı olsak fena mı?
Çok
Nasip değilmiş diyelim. Ama belki daha iyi olmuştur. Belki daha iyi biriyle tanışırsın, belki o kişinin sana zararı olacaktı. Üstelik "burası tanışma sitesi değil" diyen arkadaşlar. Evet burası teknoloji formu, ama konu dışı bir şey bu. Adı üstünde konu dışı. Üstelik yardımcı olsak fena mı?
Çok sağol haklısın sonuna kadar
@Vavien. @Lyrax52 @Arleigh Burke
Abiler Kız az önce instagramda Galatasaray stadyumunu atarak bir gün sevgilimle gideceğim yazdı Ben bittim Yine de tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Haklısın bende ondan şüpheleniyorum çünkü bak derslerim iyi uzun boyluyum kas da var ama tip olarak o kadar iyi değilim ve kızın bana yalan söyleme ihtimali de var.

O tipler genelde bu anı düşünür. 3 sene sonra takıldıkları kişiler daha da serseri olmuş bir halini görünce bırakmak istiyorlar. Sonra bizim gibilere, zamanında çok reddedilen, şimdi güzel yerler de yakışıklı, tıp okuyan tiplere bakıyorlar. O yüzden sen derslerine odaklan. Kendini geliştir. Kas çalış, yasak kalkınca sokağa çık yürü, bol bol gez, sosyalleş. Bunlar işe yarayacaktır.

O tipler genelde bu anı düşünür. 3 sene sonra takıldıkları kişiler daha da serseri olmuş bir halini görünce bırakmak istiyorlar. Sonra bizim gibilere, zamanında çok reddedilen, şimdi güzel yerler de yakışıklı, tıp okuyan tiplere bakıyorlar. O yüzden sen derslerine odaklan. Kendini geliştir. Kas çalış, yasak kalkınca sokağa çık yürü, bol bol gez, sosyalleş. Bunlar işe yarayacaktır.
Sağol çok teşekkürler

Abilerim ablalarım ben bir kıza aşık oldum. Kız seneye taşınıyor fakat ben çok seviyorum. Açıldım kıza reddetti beni sonra peşinden koştum fakat kız istemiyordu. En son bana bakma bile istemiyorum dedi. Ben de vazgeçmeye çalistim fakat kızın neden reddettiğini öğrenmek istiyordum. Kıza soracak yüzüm kalmadığından arkadaşına sordum. Sevdiği biri var ama kim olduğunu söylemem dedi. Açılmadan önce sorduğumda sevdiği biri yok dedi. Abilerim kardeşlerim durum böyle ne yapsam bilmiyorum.
Sana kız mı yok?

Abilerim ablalarım ben bir kıza aşık oldum. Kız seneye taşınıyor fakat ben çok seviyorum. Açıldım kıza reddetti beni sonra peşinden koştum fakat kız istemiyordu. En son bana bakma bile istemiyorum dedi. Ben de vazgeçmeye çalistim fakat kızın neden reddettiğini öğrenmek istiyordum. Kıza soracak yüzüm kalmadığından arkadaşına sordum. Sevdiği biri var ama kim olduğunu söylemem dedi. Açılmadan önce sorduğumda sevdiği biri yok dedi. Abilerim kardeşlerim durum böyle ne yapsam bilmiyorum.

Bu yazacağımın çok bir faydası olmayacak ancak yine de söyleyeyim kız ret ettiyse bırak gitsin yapabileceğin bir şey yok unutmaya çalış sosyalleş falan Online oyunlara gir insanlarla konuş yeni insanlar edin yeni insanlar edinebilmek için dışarı çıkmana gerek yok internet üzerinden oyunlardan veya başka bir yerlerden yeni insanlar edinebilirsin eğer öyle olmaz diyorsan bir hobi edin örnek olarak yeni bir dil öğrenmek gibi veya bu dil kodlama dili de olabilir hem ileride işine yarıyabilir hem de unutmana yardımı olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı