Sevdiğim kızı nasıl unutabilirim?

Bir kızla yakın bir temasa geçtiğim anda suçluluk duyuyorum. Onu seviyorum ben diyorum bu kişi bir akrabam dahi olsa utanıyorum. Konuşmak istemiyorum.
Unutmak istiyorsanız yapmanız gerek, benim de aşık olduğum insan var ama kızlarla gayet rahat iletişim kurabiliyorum, fazla kasmayın bir şey olmaz. Hem unutmak isteyip hem de unutmamak mümkün değil maalesef. 😁

Ben önceden daniel rupert ve emmanın fanıydım okurdum izlerdim. Ama bu durum çığrından çıktı 4. filmi izlerken bir anda vurulmuş gibiydim. Sevdiğin bir arkadaşın erkek arkadaşı olduğunda yaşadığın kıskançlığı yaşadım sonra sapkınlığa döndü. Başımın içinden atamıyorum. Onu düşünüyorum, dinliyorum.
Sal gitsin. Dediğin gibi takıntı yapmışsın kıskançlıktan, başka şeylere yoğunlaş eminim ki hayat koşuşturmasında aklına bile gelmiyor sadece aklına getirmek istesiğin için geliyor, aklına getirme ve umutlanma.
images (1).jpeg

Dostum bu yüzden bu konuyu açtım saplantı yaptım diyorum. Sanki aşk iksiri içmişim gibi.
Kendini suçlu hissetmene sebep olan düşünsel bir neden vardır muhakkak. Ya söylemek istemiyorsun, ya da bunun farkında değilsin. En azından kelimelerle açıklayabilecek hale gelene kadar neden tanımadığın bir kadın hakkında suçlu hissedebileceğini otur ve düşün.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı