Sevdiğim kızı unutmak

terkeden o değil terk eden benim
Hayır, kız seni sevgili olarak görmüyor. İlk yazistiginiz zaman sevgilisi yoktu, senle konuşurken sevgili yaptı. Artık üzülecegin bir şey varsa o da onun için gecenin 1'inde uğraşmandir, para verip çiçek almandir. Kızdan ayrıldığına üzülme, sevin.

Sevgilisi kızı sevmiyor diye uğraşıyoruz ya zaten.

Sen hala 1.yedek gören bir kızı seviyorsan vay haline, belli seni elinde oynatıyor onun içinde sevgi yoktur şu anki sevgilisine karşıda bir şey hissetmiyordur, soruya gelecek olursak her yerden sil daha da konuşma onunla sokakta görsen mesafeni koru, Online oyunlara yönel dolaşın veya kendine iyi bir arkadaş bul (kız olmak zorunda değil.)Onunla vakit geçir oyun oyna vb zaten o kızın ne olduğunu anlıyacaksın.

Puhahaha kusura bakma kanka ama ağır safsın, seni sevdiğini bildiği halde başkasıyla sevgili olan bir kıza 3 saniye bile ayırılmaz zaten.

Arkadaşlar sesine her şeyine aşık olduğum bir kız var telefonda bir hallahala diyişi var beni benden alıyor beraber olduğu bir sevgilisi var kendisi benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor. Ondan ayrılıpta bana gelemez. Dün 7 saat telefonda konuştuk. Şuna karar verdik gibi komple konuşmayı kesmedik sadece kendisinin hayatında benimle sevgili olabilmesi için değişiklik olursa o zaman yazcak kızı seviyorum sesini bile unutmam gerekiyor şu an ben bekleyiş için de oluyorum bir gün yazar diye onun için her şeyi yaptım ama sevgilisi var şu an arkadaş kaldığım zaman ben acı çekiyordum onu sevdiğim için ve kavuşamadığım için. Arkadaşlar kız benim kopyam o benim için doğru insan bende onun için çok iyiyiz onla beraber ama her gece her gün ağlamaktan yoruldum. Arkadaş kaldığım zaman da onunla ileride sevgili olup olmayacağım belli değil. Ne yapayım unutamıyorum.

kendimi inandıramıyorum onunla konuşmayı bitirdiğime deli gibi seviyorum hani evde çok sevdiğiniz misafirler olur da onlar evden gidince ev sessizleşir ya şu an öyleyim canımdan çok sevdiğim kız artık yok ben istediğim için konuşmayı bitirdik çünkü onunla arkadaş olarak devam etmem bana zarar vereceğim ama isterseniz 1 ay sonra yazabilirim olur mu bilmiyorum ama yokluğum da bir şeyleri anlar mı ki

Aradımı kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı