Sevdiğim kızı nasıl unutabilirim?

Anlamıyorsunuz sanırım fanlık değil bu ne zaman harry potter izlesem aklıma geliyor ne zaman bir post görsem aklıma geliyor. Aylardır var bu durum. Önceden de fanı olarak izliyordum ama bu fanlığı geçti.
Yemin ediyorum konuyu okuyunca aklıma o kız geldi. Harry potter'ın hep ergen filmi olduğunu düşünmüştüm. Doğtu düşünmüşüm her neyse ben sizin gerçekten sevdiğinizi zannetmiyorum. Sadece sevecek birini arıyordunuz sonra o kişi üzerinde karar kıldınız.İlerde aşık olabileceğiniz bir kızla tanışırsınız geçer. Ergenlik döneminde olur böyle platonik şeyler ama umursama sen bu kadını.

Yemin ediyorum konuyu okuyunca aklıma o kız geldi. Harry Potter'ın hep ergen filmi olduğunu düşünmüştüm. Doğtu düşünmüşüm her neyse ben sizin gerçekten sevdiğinizi zannetmiyorum. Sadece sevecek birini arıyordunuz sonra o kişi üzerinde karar kıldınız. İleride aşık olabileceğiniz bir kızla tanışırsınız geçer. Ergenlik döneminde olur böyle platonik şeyler ama umursama sen bu kadını.

Ben önceden daniel rupert ve emmanın fanıydım okurdum izlerdim. Ama bu durum çığrından çıktı 4. filmi izlerken bir anda vurulmuş gibiydim. Sevdiğin bir arkadaşın erkek arkadaşı olduğunda yaşadığın kıskançlığı yaşadım sonra sapkınlığa döndü. Başımın içinden atamıyorum. Onu düşünüyorum, dinliyorum.

Ben önceden daniel rupert ve emmanın fanıydım okurdum izlerdim. Ama bu durum çığrından çıktı 4. filmi izlerken bir anda vurulmuş gibiydim. Sevdiğin bir arkadaşın erkek arkadaşı olduğunda yaşadığın kıskançlığı yaşadım sonra sapkınlığa döndü. Başımın içinden atamıyorum. Onu düşünüyorum, dinliyorum.
Platonik Tanrısı olarak ben bile anlayamıyorum seni kardeşim, kafayı yemişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı