Sevgili yapma taktikleri

Sevgili yapma taktiklerini madde madde su gozlerimin gordugu sekilde yazayim :

• Kopek beslemek. Kizlarda sevgi ve sevkat hissi daha iyi cezbedilemez.
  • Gitar calmak. Guzel bir besteye zaaf gosterirler. Melul melul bakakalirlar. Sanatciya hakettigi saygiyi romantik bir moda girerek teslim ederler
  • Futbol vs. oynamak. Kadinlar erkegin gucunun sinirlarini gormeyi severler. Bir depariniz, bir vucut caliminiz, size normal gelirken tellerin arkasindan sizi izleyen kadin sizin azminize ve konsantrasyonunuza abayi yakabilir.
  • Atletik vucut. Vallahi kadinlar gozlerini alamaz. Ne giyseler yakisir ve ayni ortamdaysaniz kadinlar gerek gomlegin hatlarindan gerek pantolonun baldir-basen bolgelerinden sizi suzmekten gozlerini alamazlar. Cunku bir simetri doyumu sergilersiniz bu her seferinde kadina zevk verir
  • Liderlik. Ortami domine edebilen erkek kadinlari urperterek fetheder.
  • Gecmisteki acilar. Kadinlar icin kaderin feleginden gecmis bir erkekten daha guven veren bir kriter yoktur herhalde.
  • Vizyon. Erkegin gunluk hayatinda bos ilerle ve eglence kaynaklariyla ugrasani makbul degildir. Hedefi ve hedefine giden yolda periyodik olarak adimlar atani makbuldur. Bunu goren kadin hayranlik besler. Hatta destek olur.
  • Durustluk. Valla kadinlar durust olmayan erkegi hemen farkederler. Aninda. Hele hele kendine karsi durust olmayan, korkulari ile yuzlesmeyen icten korkak distan sisirme erkekleri aninda hissederler ve hatta gicik kaparlar.
Kisacasi her tip erkege kadin var. Kadin kitligi yok adam gibi adam kitligi var (Adam gibi adam tabirini de hic sevmem :D )

Eğer birini sevip de kavuşamadıysan üzücü bir durum ancak herhangi bir insana aşık olmadan o yaşa kadar gelebildiysen mutlu olman lazım bence. Çünkü o yaştan sonra biraz daha olgunca yaşayabilirsin ilişkilerini; gerçi olgunca yaşasan ne çare çok seversen her türlü gidiyorlar, gidiyorlar işte. Aşk boktan bir şey. Sevmeyin.
Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın.
Ciddi anlamda sevdiğim bir insan olmadı. Sevgili olmak için olmak bana aşırı itici geliyor. Belkide sadece kendimi avutuyorum dur. Biraz asosyalimdir bundan dolayı da olabilir.

Evet arkadaşlar başlık gayet açık. Burada bana ve sevgilisi olmayan tüm arkadaşlara yardımcı olalım lütfen. Bilmiyorum Technopat Sosyal'de böyle bir konu açarak hata mı yaptım ama biraz farklı bir konu açmak istedim :)
Zamana birak derim dostum. Hayatına bak. Seni seven birisi karsına çıkacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı