Sevgili yapma taktikleri

Üniversite 1 gidiyorum. Bu güne kadar hiç sevgilim olmadı. Sorun bende galiba :D

Eğer birini sevip de kavuşamadıysan üzücü bir durum ancak herhangi bir insana aşık olmadan o yaşa kadar gelebildiysen mutlu olman lazım bence. Çünkü o yaştan sonra biraz daha olgunca yaşayabilirsin ilişkilerini; gerçi olgunca yaşasan ne çare çok seversen her türlü gidiyorlar, gidiyorlar işte. Aşk boktan bir şey. Sevmeyin.

Araştırma yap. Kızlar entel (dantel) insanları sever.
Böyle entel (dantel) bir açıklama görmemişsindir. Bu entel (dantel) kişiliğimi (entel) dantel yapabilen (İngilizce ``make`` kelimesinin anlamlarını inceleyin) kızlara sunuyorum. Yani entel (dantel) biriyim sonuçta. Bence bir düşünün. İnce eleyip sık dokumak lazım.

Yani sen şimdi diyorsun ki Adriana Lima ile Kibariye arasında bir seçim yapacak olsan, Kibariye’yi seçebilirsin. Kendine güveni olmayan erkeklerin klasik lafları. :D Ben böyle söyleyeyim ki kızlar bana baksın. :D
Ne yapacan, Johnny bravo? Naber bebeğim, ağhğh diyip çanta?

Sırf sevgili olunmak için sevgili olunmaz. Sevmeden olmaz o iş. Seversin özlersin kıskanırsın açılırsın olursa sevgili olursunuz sonra bir problem çıkmazsa işler ciddileşir evliliğe kadar falan gider ya da gitmez bir sorun olursa. Şuan benim nesilim her yıl başkasıyla çıkıyor gerçekten birbirlerini sevdiğini düşündüğüm çok az kişi çıkıyor artık ergenliği etkisi midir nedir ? Zaten "sevgili yapmak" diye bir şey geçiyorsa saçma sapan bir şey oluyor.

Benim var, önemli olan iç güzellik dış değil 1. si bu.
Kesinlikle bu yazıya katılmıyorum. Tip yoksa hiçbir şey olmaz. Tip kötüyse ilk baş önyargı ile karşılaşacağın için başlamadan biter insanları heveslendirme sonra hayal kırıklıklarına uğruyorlar. Bunun çok örneği var. Artık görücü usülü ile evlenme devri çoktan bitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı