Sevgiliden ayrılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

artikyokumbb

Hectopat
2 gün önce ayrılık durumu falan oldu. Konuşacak kimsem yok. Çok önemli bir ilişkim bitti, ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yemek üzereyim sanırım. Az önce son kez konuştum onunla. Beni sevmiyor artık, kesin eminim. O hayatına normal devam etmeye başladı bile. Her yerden engelledim tamamen kafamdan atmak için. Gerçekten abimle aynı oda içinde kalmasam deli gibi ağlardım. Şu an tutmaya çalışıyorum. Buraya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum. Kimsem yok zaten.
İlk ilişkimdi bu arada. 9 ay sürdü ama ciddiydik birikmiş benim hatalarımdan sonunda patladı bana kötü davranmaya başladı birkaç hafta. Sonra sevmediğini düşünüp ayrıldım. Kendi de söyledi sevmediğini artık ama çok kötü biz bu duruma nasıl geldik diye düşünüyorum sürekli.

Son düzenleme:
Kadın ya da erkek sevgililerinizi hayatınızın en üst noktasında tutmayın lütfen. Eğer hayatını sadece ilişkiye bağlı yaşarsanız üzülürsünüz. Verecek tavsiyem bu ağlayacaksın üzüleceksin sonra diyeceksin ne dertler var (****) deyip hayatına devam edeceksin.

Kadın ya da erkek sevgililerinizi hayatınızın en üst noktasında tutmayın lütfen. Eğer hayatını sadece ilişkiye bağlı yaşarsanız üzülürsünüz. Verecek tavsiyem bu ağlayacaksın üzüleceksin sonra diyeceksin ne dertler var (****) deyip hayatına devam edeceksin.
Mart ayının başından beri bütün günü birlikte geçiriyorduk bir anda bitti. O hayatına devam edebiliyor çok rahat bana bu çok koyuyor işte.

Mart ayının başından beri bütün günü birlikte geçiriyorduk bir anda bitti. O hayatına devam edebiliyor çok rahat bana bu çok koyuyor işte.
Devam edecek tabi ki böyle şeyleri çok takmayın lütfen. O devam ediyorsa sen neden devam etmeyesin ki ?

Seni sevmeyeni bal olsa da unut derler. Zaman alacaktır, ağlamak istiyorsan agla ve bundan utanma, insan aci ya da tatliyi içinde yasayarak alisir bu hayata. Nasil sevgini içinde yaşadıysan, acini da içinde yasa ve yoluna devam et. Hayat uzun; aci, tatlı, sevinc, üzüntü, sevilerek ya da sevilmeyerek bu hayatta tecrube kazanacaksin.

Sana neden koyuyor? Dünya'da kız mı yok?
Var ama o başkaydı çok seviyorum hala onu.
Seni sevmeyeni bal olsa da unut derler. Zaman alacaktır, ağlamak istiyorsan agla ve bundan utanma, insan aci ya da tatliyi içinde yasayarak alisir bu hayata. Nasil sevgini içinde yaşadıysan, acini da içinde yasa ve yoluna devam et. Hayat uzun; aci, tatlı, sevinc, üzüntü, sevilerek ya da sevilmeyerek bu hayatta tecrube kazanacaksin.
Ondan nasıl vazgeçeceğim bilmiyorum.

Var ama o başkaydı çok seviyorum hala onu.
Biraz ağır olacak ama... O seni sevseydi böyle yapar mıydı? O sizin sevginizi hak etmiyor. Demek ki gerçekten başkaymış ki kendisine el bebek gül bebek bakan, onu seven bir sevgiliye böyle yaptı...

Biraz ağır olacak ama... O seni sevseydi böyle yapar mıydı? O sizin sevginizi hak etmiyor. Demek ki gerçekten başkaymış ki kendisine el bebek gül bebek bakan, onu seven bir sevgiliye böyle yaptı...
Sevmiyor. Ama benim hatalarımdan dolayı birikti bana değiştim inanmıyor artık sevemiyor beni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı