Sevgiliden ayrılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Unutacaksınız birkaç aya zaten, bu kadar üzülmeyin. Madem hatalıymışsınız, niye size belirtip düzeltmenizi istemedi? Birikmesini bekleyip terk etmek tek kelimeyle karaktersizliktir. Bu kafayla ciddi olmazdı ilişkiniz zaten.
Kızların peşinden üzülmeyin bu kadar, sonra kendilerini bir şey sanıyorlar. Senden de insansın, ben de insanım. Fazla X kromozomum var diye havaya girmesinler, bir X daha ekleyince Turner hastası olunuyor.

Kıskançlığın seviyesi önemli. Abartılmadığı takdirde çoğu kadının hoşuna bile gider. Ancak, kılığına kıyafetine, arkadaşlarına çok fazla karıştıysan sıkıntı. Sürekli senden başkasından hoşlanabileceği ihtimali varsa kafanda, zaten bu ilişki yürümezdi. Kız gerçekten güvenilirse, senin bu durumu aşman lazım. İleriki ilişkilerinde de sıkıntı olur.
Değiştim bu konuda zaten. Ve şöyle bir olay vardı. Benim yıllardır arkadaşım olan bir çocuk sevgilimden hoşlanıyordu ve sürekli konuşuyorlardı sevgilimle. Sevgilim rahatsız olmuştu bir ara ben de konuş istersen bitir konuşmayı falan dedim birkaç kez. Sonra kestiler konuşmayı ben bayağı patladım kıza empati yapmadın hiç falan diye saçmalamışım aslında. O zaman aşırı rahatsız olmuş. Kıyafetlerine hiçbir şey demedim. Kız güvenilirdi sorun bendeydi ve çözdüm ama geç oldu. :(
Unutacaksınız birkaç aya zaten, bu kadar üzülmeyin. Madem hatalıymışsınız, niye size belirtip düzeltmenizi istemedi? Birikmesini bekleyip terk etmek tek kelimeyle karaktersizliktir. Bu kafayla ciddi olmazdı ilişkiniz zaten.
Kızların peşinden üzülmeyin bu kadar, sonra kendilerini bir şey sanıyorlar. Senden de insansın, ben de insanım. Fazla X kromozomum var diye havaya girmesinler, bir X daha ekleyince Turner hastası olunuyor.
Söylemesi gerektiğini söyledim ayrılırken ama nafile.

Keşke daha önce sorunlarınızın farkına varsaydınız, geçmiş olsun. Daha küçüksün zaten, liseyi geçtim üniversitede olacak, meslek hayatında olacak. :)

Olması gerekenleri konuştuk zaten ama bi' kere gitmiş o sevgi daha nasıl geri getireyim...

2 gün önce ayrılık durumu falan oldu. Konuşacak kimsem yok. Çok önemli bir ilişkim bitti, ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yemek üzereyim sanırım. Az önce son kez konuştum onunla. Beni sevmiyor artık, kesin eminim. O hayatına normal devam etmeye başladı bile. Her yerden engelledim tamamen kafamdan atmak için. Gerçekten abimle aynı oda içinde kalmasam deli gibi ağlardım. Şu an tutmaya çalışıyorum. Buraya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum. Kimsem yok zaten.
İlk ilişkimdi bu arada. 9 ay sürdü ama ciddiydik birikmiş benim hatalarımdan sonunda patladı bana kötü davranmaya başladı birkaç hafta. Sonra sevmediğini düşünüp ayrıldım. Kendi de söyledi sevmediğini artık ama çok kötü biz bu duruma nasıl geldik diye düşünüyorum sürekli.
Üzme kendini bu kadar, kimler kimler girecektir daha hayatına ;). Bir kaç haftaya sen de unutacaksın yıpratma kendini bu kadar. Onun gözüne en kötü gelen anlarını aklına getir, soğumak için sebep ara. Kolay gelsin.

Üzme kendini bu kadar, kimler kimler girecektir daha hayatına ;). Bir kaç haftaya sen de unutacaksın yıpratma kendini bu kadar. Onun gözüne en kötü gelen anlarını aklına getir, soğumak için sebep ara. Kolay gelsin.
Doğru kişi yanlış zaman :( Başkasıyla tecrübe etseydim bunları keşke onun gibi biri girer mi hayatıma bilmiyorum.

Çok uzun yol var önümde :) Şey düşünüyordum eskiden, başkasıyla bu evrelerin hepsini tekrar yaşamak çok üşendirici falan diye ama o ilgiyi duyunca o kişiye saatlerin önemi olmuyor.

Doğru kişi yanlış zaman :( Başkasıyla tecrübe etseydim bunları keşke onun gibi biri girer mi hayatıma bilmiyorum.
Öyle bir girer ki dostum :D. Yanılıyorsun doğru kişi doğru zaman, o ilişkiyi kafanda bulanıklaştırma, ders çıkarmaya çalış. Hayatında kara bir leke olarak kalacakmış psikolojisine girme, haftaya günden güne hatırlayacaksın, sonra ayda bir daha sonra gülüp geçeceğin bir an olacak. Sana tavsiyem, içini dökebileceğin birini bul, sanaldan veya realde fark etmez, ağlasanda suyunu çıkarana kadar gülsende seni anlayacak biri, kafa dengi biri yani. İçini döktükçe iyileşiyorsun emin ol. He kimseyi bulamadın mı? Aç bir defter sayfası veya kaybolmasın ilerde okurum dersen aç telefonundan not aracını, dök içini dibine kadar. Ben hala bazen öyle yapıyorum, 2-3 ayda bir yazıyorum ama bir yazdımmı tam yazıyorum, düne kadar uzun zamandır yazmamıştım dün 12 sayfa yazmışım mesela, aklıma ne gelirse yazıyorum iyi geliyor. Denemelisin, hobi edin birde, hobiler daha kolay unutmana yardımcı olur. Umarım düzelirsin en yakın zamanda : ). Ve şunuda ekliyim 'ex ten next olmaz' bu laf hayatım boyunca defalarca yüzüme çarptı. Sakın geri dönme dostum...

Çok uzun yol var önümde :) şey düşünüyordum eskiden, başkasıyla bu evrelerin hepsini tekrar yaşamak çok üşendirici falan diye ama o ilgiyi duyunca o kişiye saatlerin önemi olmuyor.

Üşendirici değil aksine daha heyecan verici olur. Yeni insanlarla tanışmak her zaman iyidir. Bunu şeye benzetebiliriz; bir oyunda, aynı bölgede takılıp kalmak mı daha iyidir, yeni bölümlere geçmek mi? Kısacası GO Next bro.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı