Sevgiliden ayrılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatın akışı içerisinde olan şeyler bunlar. Yeri gelecek ağlayacaksın da üzüleceksin de ancak bir şekilde devam ediyoruz yolumuza. Kendine yalnızca şunu sor, cidden seviyor olsaydı bir şekilde yolunu bulmaz mıydı? Kendini oyalayacak, vaktini harcayacağın şeyler bul. Bugün o gider, yarın başkası gelir ve bu böyle devam da edecek. Şu sıralar aklında sürekli onun olması da çok normal, zamanla bu duruma alışacaksın sadece oluruna bırak.

16. 2 gün sonra unutulacak bir şey olsa kimseyle konuşma ihtiyacı duymazdım, konu açmazdım burada. Unuturum elbet bir gün mecburen ama bu kadar kolay değil her şey.

Lise aşkları öyledir sana unutamayacaksın gibi geliyor ama yakında unutacaksın. Sonrasında "Derdime bak ***" diyeceksin. Şaşmaz hikayedir. Ayrıca bu yaşta kızlar ilişkiyi oyun sanıyorlar, oyundan sıkılmış gibi ilişkiye Alt+F4 vuruyorlar. Elraenn'in de dediği gibi kızlara bu egoyu biz veriyoruz. Sal onu ne yaparsa yapsın, önemli değil o kadar gerçekten göreceksin zaten sen de biraz zaman geçtikten sonra. Senin en büyük hatan onu hayatının merkezine koyman olmuş.

Kardeşim bir laf vardır ya "derdini" diye başlar. Biz de yaşadık elbet ama cidden çok bomboş iş farkında değilsin takma kafana bak keyfine seni mutlu eden şeyi yap bir kaç hafta sonra ne demek istediğimi anlayacaksın. Umurunda bile olmayacak dönüp bu konuya baktığında kendinden utanacaksın "neden böyle bir konu açtım ya" tarzından :D.

Kardeşim bir laf vardır ya "derdini" diye başlar. Biz de yaşadık elbet ama cidden çok bomboş iş farkında değilsin takma kafana bak keyfine seni mutlu eden şeyi yap bir kaç hafta sonra ne demek istediğimi anlayacaksın. Umurunda bile olmayacak dönüp bu konuya baktığında kendinden utanacaksın "neden böyle bir konu açtım ya" tarzından :D.

Exactly.

Kardeşim bir laf vardır ya "derdini" diye başlar. Biz de yaşadık elbet ama cidden çok bomboş iş farkında değilsin takma kafana bak keyfine seni mutlu eden şeyi yap birkaç hafta sonra ne demek istediğimi anlayacaksın. Umurunda bile olmayacak dönüp bu konuya baktığında kendinden utanacaksın "neden böyle bir konu açtım ya" tarzından :D.
Konuşacak kimsem yoktu, ihtiyacım vardı o yüzden açtım utanarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı