Sevgilim Beni Çok Kötü Biçimde Aldattı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben aşık olduğum kıza böyle yapmıyorum siz neler yaşamışsınız maşaallah👏 birde biraz fazla hızlı olmuş, önceki konunuzun tarihine bakıyorum 18 Mayıs 2020. 3,5 ayda bu kadar güvenilmez bir insana, kendi düşüncem bu sizi aldatan arkadaş önceki konulardaki ile aynı arkadaş.
Eşcinsellik dediğin olgu 3000 senedir var. Ben meşrulaştırmasam ve sen onu görmezden gelsen 3000 senedir var olan bir gerçek sence hiç var olmamış gibi bir anda yok olabilir mi? Ayrıca sığ yargılarınızdan uzaklaşın.
Pardon ama 3000 sene önce eşcinsel olan kim imiş acaba? Kanıtları var mı?

Yalnız bu hikayede aldatılan 2 kişi var. Başkasıyla çıkarken senle ilişkiye başlayarak diğerini aldatmış, diğerini de habersiz seninle aldatmış.

Hikayede hüsrana uğrayan yine 2 kişi var. Arkadaş maşallah her çiçekten bal almış. :D
Diğer arkadaşla görüşüyorum. Dertleşiyoruz. İkimiz de halimize acıyoruz.
Ben aşık olduğum kıza böyle yapmıyorum siz neler yaşamışsınız maşaallah👏 birde biraz fazla hızlı olmuş, önceki konunuzun tarihine bakıyorum 18 Mayıs 2020. 3,5 ayda bu kadar güvenilmez bir insana, kendi düşüncem bu sizi aldatan arkadaş önceki konulardaki ile aynı arkadaş.

Pardon ama 3000 sene önce eşcinsel olan kim imiş acaba? Kanıtları var mı?
Farklı kişi bu.

Kanka ilgi noktanızın ne olduğu önemli değil ama ilişki dediğin sağlam güvenler üzerine kurulmadığı sürece pek de güçlü olmuyor. Sen iyi bir amaç güderek adım atmışsın ama telefon değiştirmek veya hesap kapatmak pek de iç açıcı hareketler değil.
Numarayı değiştirtmemin sebebi eşcinsel bir whatsapp grubuna katılmış olması ve oradan birçok ve rastgele kişilerin sevgilime mesajlar atmasıydı.

Eşcinsellik dediğin olgu 3000 senedir var. Ben meşrulaştırmasam ve sen onu görmezden gelsen 3000 senedir var olan bir gerçek sence hiç var olmamış gibi bir anda yok olabilir mi? Ayrıca sığ yargılarınızdan uzaklaşın.
Sana cevap versem bile zamanıma, emeğime, yazdıklarıma yazık. Nasıl olsa görüşün değişmeyecek, kendi yazdığın şeyi tekrarlayıp savunacaksın. Boşver gitsin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı